Forum Nadnarwianka Pu³tusk Strona G³ówna

Nadnarwianka Pu³tusk

Podsumujmy te runde Nadnarwianki w skali 1-6

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat

Jak oceniasz t± rundê w wykonaniu naszych pi³karzy [skala szkolna]
 6%  [ 1 ]
 20%  [ 3 ]
 53%  [ 8 ]
 13%  [ 2 ]
 0%  [ 0 ]
 6%  [ 1 ]
Wszystkich G³osów : 15

Autor Wiadomo¶æ
Invictus

Do³±czy³: 11 Maj 2006
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Pon 8:46, 06 Lis 2006    Temat postu: Podsumujmy te runde Nadnarwianki w skali 1-6

dylan_m³odszy

Do³±czy³: 09 Gru 2005
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Pon 17:00, 06 Lis 2006    Temat postu:

Kopacze zas³u¿yli na w±t³± trójeczke Mad Pocz±tek i ¶rodek rundy do¶æ dobry, koñcówka rundy ¿enuj±ca - naprawde szkoda straconych punktów w meczu z Concordi±, Olimpi±, Ruchem ale trzeba przyznaæ ze i szczê¶cie nam pomaga³o - s³upki, poprzeczki, karne. Jak na 'chrzest bojowy' w pierwszym sezonie Nadnarwianki nie wypadli¶my najgorzej. Na wiosne ka¿dy punkt trzeba bêdzie traktowaæ jako bezcenny, miejmy nadzieje ¿e sie utrzymamy.

Do³±czy³: 02 Sty 2006
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Pon 19:55, 06 Lis 2006    Temat postu:

Trudno mi jakos ocenic tê rundê inaczej ni¿ na trójkê. Nie by³o ani fatalnie, ani ¶wietnie. Martwic mo¿e postawa Nadnarwianki u siebie, plusem jest nasza gra na wyjazdach. Je¶li chcemy utrzymaæ sie w lidze to trzeba poprawic grê na w³asnym obiekcie. Ogólnie myslê, ¿e nasze miejsce w lidze odzwierciedla mozliwo¶ci naszej druzyny. Utrzymanie jest w zasiêgu. Co do straconych punktów to najbardziej bol± dwa mecze u siebie ze Stala( gol w ostatnich sekundach) i Olimpia (z 2:0 na 2:2). Nale¿y jednak pamiêtaæ o szczê¶ciuw niektórych spotkaniach szczególnie o mega szcze¶ciu w meczu z Pelikanem.

Do³±czy³: 13 Lut 2006

Sk±d: Stare Miasto

PostWys³any: Pi± 19:35, 10 Lis 2006    Temat postu:

Da³em 4. Za to ¿e nie jeste¶my w strefie spadkowej oraz za to, ¿e mamy spory dystans chocia¿by nad Wigrami z którymi przecie¿ zremisowali¶my. Za zajebisty mecz z Warmi± Grajewo. Za to ¿e wogóle gramy w tej lidze. Wiadomo w paru meczach by³o kiepsko, ale ogólnie mam pozytywne my¶li, ¿e uda namsie utrzymaæ i pogramy jeszcze za rok.
...:::MA£Y:::...

Do³±czy³: 08 Lut 2007
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Czw 11:06, 08 Lut 2007    Temat postu:

mpim zdaniem zagrali na 3.... moam nadzieje ¿e ci nowi zawodnicy co ju¿ podpisali kontrajty siê sprawdz± i pomog± nam ytrzymaæ siê w trzeciej lidze
Purzyk

Do³±czy³: 12 Mar 2006
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: ¦ro 14:37, 04 Kwi 2007    Temat postu:

1.
tomek14
Sta³y bywalec

Do³±czy³: 28 Lut 2006
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Nie 6:48, 22 Kwi 2007    Temat postu:

nic specjalnego nie pokazali w tej rundzie i tego siê spodziewa³em, ale t± zaczêli jeszcze gorzej Neutral

Do³±czy³: 10 Gru 2005
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Nie 7:12, 22 Kwi 2007    Temat postu:

a po chuj tu piszesz jak runda skonczyla sie 5 miesiecy temu?
Wy¶wietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nadnarwianka Pu³tusk Strona G³ówna -> Forum Wszystkie czasy w strefie GMT

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo