Forum Nadnarwianka Pu³tusk Strona G³ówna

Do³±czy³: 12 Gru 2005

Sk±d: Pu(L)tusk, Grochów, Warszawa

PostWys³any: Czw 22:11, 27 Mar 2008    Temat postu: Nadnarwianka - Olimpia

Nie wiem o co chodzi ale taki mecz a forum milczy! Mam nadziejê ¿e to cisza przed burz±?
OlimpiaElblag

Do³±czy³: 28 Mar 2008
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Pi± 13:42, 28 Mar 2008    Temat postu:

Ch³opaki to do zobaczenia jutro SmileSmile Ca³e ¿ycie na melan¿u.... (L)

Do³±czy³: 10 Gru 2005
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Sob 16:45, 29 Mar 2008    Temat postu:

pogoda to dziwka to primo

secundo: nas w porywach do 30 z 4 flagami cos tam krzykniemy i co¶ odpalamy. Olimpii z Legi± ok 120-150 osob z 3 flagami (2 Olimpii jedna Legii) i transpraentem dot. Kosowa. Od czasu do czasu co¶ krzykn±, raz lepiej raz gorzej, równiez cos tam odpalaj±. Z naszej strony na plus aktywnosc krytej tak to bez historii mecz w sumie
Dz

Sk±d: Pu³tusk

PostWys³any: ¦ro 11:12, 02 Kwi 2008    Temat postu:

jak mecz z Olimpia to musi byc i relacja z trybun w powiatowej autorstwa wiadomo kogo, cytujê

Olimpijczyków ponios³o (jak ktos nie wie to tytu³ ,artyku³u')

Kibice Olimpii Elbl±g jako pierwsi zasmakowali klatki (Laughing) na pu³tuskim stadionie. Udowodnili, ¿e zabezpieczenie z siatki kojarz±ce siê ze zwierzêtami w zoo, to nieodzowny element naszych stadionów. W kibicowskim animuszu (Laughing) przewrócili nawet Toy-Toy stoj±cego w ich sektorze. Najwidoczniej wol± mniej cywilizowany sposób za³atwiania w³asnych potrzeb.
Na stadionie poza kibicami a¿ roi³o siê od s³u¿b mundurowych, które pilnowa³y bezpieczeñstwa. Nie oby³o siê bez obra¼liwych okrzyków w stronê naszej policji, która w licznej grupie zabezpieczala sektor go¶ci. Wierni kibice Nadnarwianki na obra¼liwe okrzyki kibicow Olimpi w ich kierunku, reagowali jedynie przekornie oklaskami w stronê klatki. Pseudokibicowskie zachowanie zag³uszali wiernym dopingiem Nadnarwiance. Olimpijczyków nie zra¿a³o, ¿e spotkanie oraz ich zachowanie jest filmowane.
Olimpia wyjecha³a z Pu³tuska nie tylko poznawszy smak pora¿ki na pu³tuskiej murawie. Wierni barwom elbl±skiego klubu kibice, którzy w liczbie oko³o 110 przyjechali do Pultuska, pozostawili po sobie niestety nienajlepszy obraz.
dylan_m³odszy

Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: ¦ro 13:02, 02 Kwi 2008    Temat postu:

Dz napisa³:
... Wierni kibice Nadnarwianki na obra¼liwe okrzyki kibicow Olimpi w ich kierunku, reagowali jedynie przekornie oklaskami w stronê klatki. ...

chamowska utrzymuje poziom Twisted Evil

Do³±czy³: 10 Gru 2005
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: ¦ro 13:27, 02 Kwi 2008    Temat postu:

przeciez to wyt³uszczone zdanie sugeruje ze Olimpia nam ublizala. Có¿ za niebywa³e pos³ugiwanie siê j.polskim Very Happy

a tak wogole odnoszac sie do intencji autorki to Laughing
jeste¶my ¼li ¿e hej!

i na koniec mala prywata - uwielbiam Powiatow± Smile

Ostatnio zmieniony przez Pero(N) dnia ¦ro 13:29, 02 Kwi 2008, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz

Do³±czy³: 02 Sty 2006
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Czw 18:33, 03 Kwi 2008    Temat postu:

Jako¶ pani bh strasznie nie lubi Olimpii Elgbl±g. Szkoda bo to, obok Radomiaka, najbardziej renomowany klub z jakim przychodzi nam siê mierzyæ. Po meczu w rundzie jesiennej ubieg³ego sezonu, napisa³a s³ynny artyku³ z którego dowiedzieli¶my siê, ¿e Kenijczycy to ³obuzy odpalaj±cy race na meczu. Niestety kolejne spotkanie z Olimpijczykami i nastêpny cenny popis pióra.
Osobi¶cie win± za takowe artyku³y obwiniam redakcjê Powiatowej, która jest asportowa. Kierownictwo tej gazety na 1 stronê da³o wydarzenia z meczu z OKS- em. Tylko po to by pokazaæ jacy huligani nawiedzaj± Pu³tusk przy okazji III ligi. Kierownictwu poleci³bym zadbanie o wzrost mertorycznego poziomu relacji z meczu w powiatowej, a pozostawianie spraw kibicowskich w spokoju.
dylan_m³odszy

Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Czw 19:38, 03 Kwi 2008    Temat postu:

Globus napisa³:
... Kierownictwu poleci³bym zadbanie o wzrost mertorycznego poziomu relacji z meczu w powiatowej, a pozostawianie spraw kibicowskich w spokoju.

a ja poleci³bym wyjebanie bh w pi¼dziec, ¿e tak powiem Cool
Wy¶wietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nadnarwianka Pu³tusk Strona G³ówna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie GMT

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo