Gdzie są relacje LIVE??!!??

kamix

Dołączył: 18 Sie 2006

PostWysłany: Pią 15:42, 18 Sie 2006    Temat postu: Gdzie są relacje LIVE??!!??

Cyt. "Na naszej stronie będzie można teraz śledzić relacje LIVE z każdego meczu Nadnarwianki na wyjeździe oraz być może także z meczów w Pułtusku. Już od sierpnia zapraszamy na relacje LIVE z meczów Nadnarwianki w trzeciej lidze."

I nie widze do tej pory niczego takiego. DLACZEGO??

Pada deszcz, nie chce się wychodzić z domu i nawet nie mam jak się dowiedziec o wyniku. I co?? Gdzie te relacje??
Majkel

PostWysłany: Pią 17:50, 18 Sie 2006    Temat postu: Re: Gdzie są relacje LIVE??!!??

Cytat:
Cyt. ...każdego meczu Nadnarwianki na wyjeździe oraz być może także z meczów w Pułtusku. Już od sierpnia zapraszamy na relacje LIVE z meczów Nadnarwianki w trzeciej lidze."

myślenie nie boli, czytanie ze zrozumieniem również Wink

PostWysłany: Pią 18:09, 18 Sie 2006    Temat postu:

poza tym nie ma komu pisac relacji bo wszyscy są na stadionie i dopingują.a dla takich meczy jak ten warto sie przemoczyc po całosci Smile
Dz

PostWysłany: Pią 18:15, 18 Sie 2006    Temat postu:

w srode niestety nie bedzie relacji bo nie jedziem do Piotrkowa tylko na Szachtar, ale z nastepnych wyjazdow na pewno.
pieniek

Dołączył: 06 Maj 2006

PostWysłany: Pon 21:21, 21 Sie 2006    Temat postu: Re: Gdzie są relacje LIVE??!!??

kamix napisał:

I nie widze do tej pory niczego takiego. DLACZEGO??

Boshe a ty z kąd ?? Z cukru nie jesteś... Skoro się tobie nie chce ruszyć na mecz to dlaczego niby my mamy stać na deszczu i pisać relacje dla CIEBIE ?? Kochasz (N) to sie chodzi i nawet w deszcz... Pułusk jest małym miastem i na stadion daleko nie masz, więc relacje zmeczu u nas nie będą napewno często pisane...

PostWysłany: Śro 20:24, 23 Sie 2006    Temat postu:

a jednak relacaj z dziesiejszego meczu byla. Tak a propo to kto sie tym zajmuje i w jaki sposob to robicie ??

PostWysłany: Śro 22:43, 23 Sie 2006    Temat postu:

stoprocent napisał:

jak wiemy że będzie ktoś z nas na wyjeździe, mamy ochote by zrobić jakąś relacje, to co zaszkodzi napisać pare sms-ów? korzysta na tym przede wszystkim strona Wink a osobe do "zmontowania" relacji na stronie zawsze sie znajdzie Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nadnarwianka Pułtusk Strona Główna -> Forum Wszystkie czasy w strefie GMT