Reprezentacja Polski
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

PostWysłany: Nie 20:05, 25 Lis 2007    Temat postu:

fajne wyjazdy do Czech i Słowacji - to tak turystycznie/melanzowo Wink

a piłkarsko: Irlandii bym nie lekcewazyl bo pokazali ze zdobrymi potrafia grac, choc z 2 strony nalezy pmaietac ze im to i Włodarczyk bramke strzelił Wink
Słowacja - raczej watpie zeby cos urwali Czechom - Czesi ich leja regularnie i u siebie i na wyjezdzie wiec tu n aniespodzanke nie ma co liczyc.
Słowenia - j.w.
Czechy - druzyna w zasiegu, choc beda to bardzoo ciezkie mecze
San Marino - j.w. z tym ze pamietajy mecz u nich wygrany przez nas 2-0 po bramkach w samej koncowce

krotko mowiac - trzeba kasowac punkty na leszczach i bic sie z Czechami o pierwsze miejsce

PostWysłany: Wto 13:39, 27 Lis 2007    Temat postu:

szkoda że zamiast Słowenii nie trafiliśmy Litwy, zapowiadałaby sie fajna wycieczka Twisted Evil naszą grupę oceniam jako łatwą dla nas. kompletnie nie rozumiem szumu medialnego wokół nowej "potęgi" piłkarskiej którą rzekomo jest Irlandia Północna. poprostu wyszły im te eliminacje troszke lepiej niż zawsze, wygrali ledwo z Hiszpanami i już powstało wielkie halo jacy to oni są zajebiści. według mnie nawet ta kadra co grała z Serbią spokojnie wywalczyłaby 6 punktów w spotkaniach z Irlandią Płn Wink

dokładnie Smile

PostWysłany: Wto 15:32, 27 Lis 2007    Temat postu:

dylan_młodszy napisał:

calkiem mozliwe ze to byl jednorazowy "wybryk" jednak 3 pkt na Hiszpanach, 4 na Szwedach i tyle samo na Danii przynajmniej na mnie wrazenie robi. Zwykle to Irladnii nawet Włodar bramy ciskał, jednak tym razem ewidentnie sie poprawili, el do MS pokaza na ile to było przypadkowe

Michal Listkiewicz napisał:
Relacje napływające za pośrednictwem alertu24 potwierdzają informacje o zatrzymywaniu autokarów z polskimi kibicami na rogatkach Belgradu.

- Zdaję sobie sprawę, że ci, którzy wywołali awantury z policją to nikły procent wszystkich polskich kibiców, którzy przyjechali do Belgradu. Widać, że oni nie mają żadnego związku z kibicami. Nie zauważyłem u nich waszych barw narodowych - dodaje dziennikarz "Blicka", który nie chce ujawniać nazwiska.

Według jego relacji rozrabiała ok. 200-osobowa grupa.

Nie udało nam się potwierdzić z jakich miast byli kibole, którzy wszczęli zamieszki. Prezes Listkiewicz w rozmowie ze Sport.pl nazwał ich "grupą wileńską Legii".

o to Ci chodziło zfajną wycieczką?Wink Front wileński ciągle żywy!

PostWysłany: Śro 15:54, 28 Lis 2007    Temat postu:

Michal Listkiewicz napisał:

Według jego relacji rozrabiała ok. 200-osobowa grupa.

o to Ci chodziło zfajną wycieczką?Wink Front wileński ciągle żywy!

tak, o to mi chodziło Wink

PostWysłany: Nie 19:31, 16 Gru 2007    Temat postu:

Obejrzałem mecz naszych młodych reprezentantów z Bośnią i Hercegowiną, choć szczególnie w 2 połowie, było to nędzne widowisko. Trudno wyróżnić jakoś szczególnie kogoś z naszych, bo wydaje mi się że klasa przeciwnika nie była najwyższa. Cięzko przewidzieć jak poszczególni gracze wypadli przeciw jakiemuś trudniejszemu przeciwnikowi. Na pewno duże brawa dla wszystkich za walkę i zaangażowanie bo tego akurat było pod dostatkiem. Którzy z nich mogą jechać na Euro? Trudno wróżyć. Może żaden... Wiele pokaże wiosna i dyspozycja graczy tuż przed turniejem. Na miejscu Leo szanse gry w kolejnych meczach dałbym Pawłowi Brożkowi i Jakubowi Wawrzyniakowi. Za melodie przyszłości uważam: Radka Majewskiego i Szymona Pawłowskiego.

PostWysłany: Wto 9:50, 15 Sty 2008    Temat postu:

Zróbmy kawal Wlochom
To super pomysl i zajmie Wam, nie wiecej jak 11 sekund!
Zróbmy kawal Wlochom .... Na wloskiej stronie prestizowej gazety
LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Wlosi boja sie najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miala 0,9 % i byla na koncu!
Glosujcie na Polske, niech sie Wlosi zdziwia (wystarczy zaznaczyc Polonia i wcisnac Risultati) [link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Sob 14:29, 08 Mar 2008    Temat postu:

Logował sie ktoś z was na kupbilet ;P ?

PostWysłany: Sob 20:48, 08 Mar 2008    Temat postu:

ja i brachu z tego co wiem też. Całkeim poszło sprawnie ok 2 w nocy swego czasu Smile

PostWysłany: Pon 10:20, 17 Mar 2008    Temat postu:

wylosowaliscie coś ?? bo ja nie Evil or Very Mad

PostWysłany: Pon 10:35, 17 Mar 2008    Temat postu:

oczywiscie ze nie. Listkiewicz chuju! Smile
Dz

PostWysłany: Pon 16:19, 17 Mar 2008    Temat postu:

wylosowałem na cwiercfinał w Bazylei Shocked Polska tam bedzie grac jak zajmie 2 miejsce w grupie.

Cytat:
Listkiewicz chuju!

Listkiewicz dzis wywalczył w UEFA dodatkowe 1000 biletów Cool

PostWysłany: Pon 17:56, 17 Mar 2008    Temat postu:

łatwo Ci mowic jak wylosowales Twisted Evil

w moim przypadku wiele to nie zmienia - Listkiwicz chuju! Razz

PostWysłany: Wto 9:17, 18 Mar 2008    Temat postu:

Dz napisał:

Listkiewicz dzis wywalczył w UEFA dodatkowe 1000 biletów Cool

Też cos słyszałem. Mam nadzieje, że bilety trafia tylko do publicznej sprzedarzy. Kiedy losowanie ??
brachu

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Wto 22:45, 18 Mar 2008    Temat postu:

Bilety warunkowe to chyba bylo łatwiej dostac niz nam sie wydaje. Poporstu kasa sie zamrozi w PZPN no bo kto kupi taki bilet na wturnym rynku. Podobno ktoś z Pułtusk wylosował bilet na mecz grupowy Wink . Ogólnie to jebac takie układy. Wyleszczyli nas równo i tyle.

PostWysłany: Śro 11:20, 19 Mar 2008    Temat postu:

jeszcze 1000 dodatkowych mają rozlosować. ja sam mam opcje kupienia na grupowy od reki, ale kwota ok 1000 zl
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nadnarwianka Pułtusk Strona Główna -> Hyde Park / Sport Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny