Kryształ Glinojeck - Korona Ostrołęka
Iskra Krasne - Kasztelan Sierpc

za [link widoczny dla zalogowanych]

w sumie lipa poczatek sezonu, ciekawsze wyjazdy dopiero zaczna sie w pazdzierniku, wiec jest sporo czasu na ogarniecie sie

Ostatnio zmieniony przez dylan dnia Czw 7:44, 15 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz

w sumie i Sulejówek tez moze byc, ogolnie bliskie wyjazdy

Troche lipa ze mecze z Wolominem i Mlawa koliduja z wyjazdami Legii na Widzew i Wisle

Bug - 30km
Wołomin - 50km
Mława - 100km
Sulejówek - 60km

Ostatnio zmieniony przez dylan dnia Pią 12:07, 16 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
dylan

Posty: 1688

PostWysłany: Nie 19:23, 25 Lip 2010    Temat postu:

zostal zmieniony gospodarz, mecz Plonsk - Nadnarwianka bedzie rozegrany w Pultusku, czyli pierwsze 3 mecze gramy u siebie, pierwszy wyjazd dopiero Krasne

Posty: 2726

PostWysłany: Pon 11:25, 16 Sie 2010    Temat postu:

Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock (14/08/2010)

relacja z I połowy:

Pomimo iście wakacyjnej pory i niskiej rangi rywala zbieramy się w kilkanaście osób. Wieszamy 2 flagi, od czasu do czasu dopingujemy. Na początku I połówki poleciało kilka achtungów zaś pod koniec przeprowadzamy zrzutkę pieniędzy na bieżącą działalność. W przerwie zawijam się z meczu więc czekam na pozostałą relacje z drugich 45 minut Cool

zdjęcia:

Ostatnio zmieniony przez dylan_młodszy dnia Pon 11:28, 16 Sie 2010, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 2726

PostWysłany: Sob 17:32, 21 Sie 2010    Temat postu:

Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock 2:1 (14/08/2010)

Pomimo iście wakacyjnej pory i niskiej rangi rywala zbieramy się w kilkanaście osób. Wieszamy 2 flagi, od czasu do czasu dopingujemy. Na początku I połówki poleciało kilka achtungów zaś pod koniec przeprowadzamy zrzutkę pieniędzy na bieżącą działalność. Po przerwie alkohol zaczyna lasować mózgi i prowadzimy festiwal piosenki wulgarnej. Gości brak.

Nadnarwianka Pułtusk - Tęcza Płońsk 1:0 (21/08/2010)

Podobnie jak przed tygodniem nasz młyn wynosi 15 - 20 osób, wieszamy jedną fanę i od czasu do czasu coś śpiewamy. Gości 0. Warto dodać, że gospodarzem dzisiejszego meczu był klub z Płońska.

Posty: 2726

PostWysłany: Sob 21:07, 28 Sie 2010    Temat postu:

Nadnarwianka Pułtusk - Kryształ Glinojeck 3:1 (28/08/2010)

Wzorem poprzednich meczy zbieramy się w 15-20 osób i co jakiś czas pokrzykujemy, raz z gorszym a raz z lepszym skutkiem. Myślałem, że zdwojona ilość alkoholu na trybunie spowodowana urodzinami jednego z nas trochę ruszy doping lecz myliłem się Laughing Wieszamy 3 flagi, w tym jedną GKP. Piłkarze wygrywają trzeci mecz i na chwilę obecną potwierdzają, że zależy im na jak najszybszym powrocie do trzeciej ligi. Gości standardowo nie stwierdziliśmy.

PostWysłany: Nie 21:40, 29 Sie 2010    Temat postu:

No to niestety nie wybiorę się, GKP co prawda gra w niedzielę, ale już się zapisałem na wyjazd z Zagłębiem do Torunia.

Posty: 2726

Daniel, w środę jedziecie do Radzymina? mecz o 18?
Globus

Posty: 522

PostWysłany: Sob 20:37, 04 Wrz 2010    Temat postu:

Miłe jest to że oprócz dużej grupy naszych kibiców gościliśmy wielu naszych przyjaciół i znajomych z Pułtuska ,Ciechanowa ,Makowa i Warszawy . A wszyscy bawili się razem bardzo dobrze . Pułtuska ,,żyleta’ ’wkomponowała się rewelacyjnie , a wymiana okrzyków między naszym Pieńkiem a ,,żyletą’’ rozbawiały publiczność .

ze strony Iskry

W Krasnem patrzą na nas z osłupieniem:D.
XYZ

PostWysłany: Nie 2:04, 05 Wrz 2010    Temat postu:

czyżby panią Hamowską również wykupili do Krasnego Laughing pułtuska ,,żyleta'' Laughing

Posty: 2726

PostWysłany: Nie 5:23, 05 Wrz 2010    Temat postu:

dylan_młodszy napisał:

no i jako tako zrobiliśmy najazd Cool

pozwolę sobie wrzucić krótką relację z wczorajszego meczu. pisana przez "pewną osobę" na "pewnym forum" (KMWTW OCB PDK Laughing Laughing Laughing)

Iskra Krasne - Nadnarwianka Pułtusk 1:2 04/09/2010

Pierwszy wyjazd w tym sezonie i jeden z bliższych,. Do oddalonego o ponad 30 kilometrów Krasnego jedziemy samochodami. W ,,zagrodzie'' 45-50 osób, do tego sporo pikników na trybunie gospodarzy. Wieszamy dwie flagi, dopingujemy cały mecz. W drugiej połowie cały sektor dopinguje bez koszulek, odpalamy jedną racę, a po meczu tańczymy z piłkarzami na murawie Smile Do 70 minuty przegrywamy, a zwycięski gol pada w 86 minucie. Oby więcej takich wyjazdów Smile

postaram się dzisiaj o jakieś zdjęcia z meczu. od siebie mogę dodać tylko albo aż tyle: kogo na meczu nie było ten niech mocno żałuje! zdecydowanie jeden z lepszych wyjazdów. pozdro dla obecnych!