WRACAMY NA LEGIĘ!

Dz

PostWysłany: Pią 10:40, 14 Maj 2010    Temat postu: WRACAMY NA LEGIĘ!

Cytat:
Panowie, i Panie... WRACAMY NA ŁAZIENKOWSKĄ! W sobotę legalna manifestacja przeciwko działaniom ITI! Jest więc prośba do wszystkich ekip-mniejszych czy większych, zbierajcie jak najwięcej osób i wracamy na Łazienkowską! Żadnej z ekip nie może tego dnia zabraknąć!! Tak więc ogarniać się i do soboty!Przekazywać info dalej bo czasu coraz mniej!
ŁAZIENKOWSKA 3 GODZ.16

Jeszcze info z Legialive:
W dniu 15.05. o godzinie 16:00 naprzeciwko wejścia na Krytą, grupy kibicowskie oraz fan kluby z całej Polski zapraszają na pikietę przeciwko działaniom ITI na rzecz niszczenia piłkarskiej sekcji Legii Warszawa.

Poza oczywistą akcją protestacyjną, zapowiada się wiele atrakcji. Przed meczem serwowane będą truskawki w cenie zgodnej z „racjonalnością biznesową” działaczy KP, a po pikiecie zapraszamy do „Źródełka” na degustację kuflowego Legiona w cenie 4 zł. Z procentu uzyskanego ze sprzedaży piwa finansowane będą wyjazdy kibiców niepełnosprawnych.

Pokażmy, że nie jesteśmy klientami Multikina, czy podobnych firm – im chodzi tylko o film, a nie miejsce, w którym go oglądają.
My mamy tylko Legię. I nie damy jej zniszczyć w imię pseudobiznesowych amatorskich mrzonek.
Zwłaszcza, że wyświetlany film do oskarowych nie należy.

KTO TYLKO MOŻE I LEŻY MU NA SERCU ŻEBY NA LEGII WRESZCIE BYŁO NORMALNIE, NIECH SIĘ STAWI!

Ostatnio zmieniony przez Dz dnia Wto 21:48, 25 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz
dylan

Skąd: K.E.N.

PostWysłany: Pią 13:22, 14 Maj 2010    Temat postu:

oczywiscie wszyscy w pultusko-legijnych koszulkach
Dz

PostWysłany: Pią 14:56, 14 Maj 2010    Temat postu:

Ważne żeby być a jak ktos nie wezmie koszulki to nic sie nie stanie
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nadnarwianka Pułtusk Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie GMT