Forum Nadnarwianka Pu³tusk Strona G³ówna

Nadnarwianka Pu³tusk

IV liga bez Szyd³owianki i Powi¶lanki?!

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ

Do³±czy³: 10 Gru 2005
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Pon 19:46, 16 Sty 2006    Temat postu: IV liga bez Szyd³owianki i Powi¶lanki?!

jak informuj± ró¿ne strony Powi¶lanka i Szyd³owianka od nowego sezonu nie bêd± wystêpowa³y w grupie Mazowieckiej.Wg mnie troche by³oby szkoda szczególnie patrz±c na ostani mecz pomiedzy tymi dró¿ynami-poziom kibicowania, m³yna i ultraski na najwy¿szym poziomie.(oczywi¶æie jak na IV ligê)

¼ród³o:
[link widoczny dla zalogowanych] [/code]
Dz

Do³±czy³: 09 Gru 2005

Sk±d: Pu³tusk

PostWys³any: Pon 20:51, 16 Sty 2006    Temat postu:

no tez o tym czyta³em. liga bedzie coraz nudniejsza chociaz tez pewnie nas te ekipy nie odwiedza na wiosne, w styczniowym TMK nawet jest opis i fotki z meczu miedzy nimi. a jak przesuna ich do innej ligi to zwolni sie miejsce dla ekipy z V ligi i moze to byc Bron lub Hutnik, to tez dobre ekipy.
dylan_m³odszy

Do³±czy³: 09 Gru 2005
Przeczyta³: 0 tematów

PostWys³any: Wto 18:56, 17 Sty 2006    Temat postu:

Mecz Powi¶lanka - Szyd³owianka pod wzglêdem kibicowskim by³ na poziomie III ligi je¶li nie lepiej, nic dziwnego - maj± miêdzy sob± kose, miasta le¿± do¶æ blisko. Takiego meczyku tylko pozazdro¶ciæ Razz
Wy¶wietl posty z ostatnich:
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nadnarwianka Pu³tusk Strona G³ówna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie GMT

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach