Forumowy wyjadacz

Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 319

Skąd: K.E.N

PostWysłany: Nie 16:03, 29 Paź 2006    Temat postu: Podsumowanie Rundy (kibicowsko)

NADNARWIANKA - UNIA SKIERNIEWICE 0:3

Nas w młynie około 30 osób, z uwagi na okres wakacyjny. Na gwizdek w całym młynie rzucamy konfetti. W trakcie meczu dobry doping, momentami bardzo dobry, ale z przestojami. Przegrywamy wysoko i pare ostatnich minut leci ,,ch.. z wynikami''. Na meczu zbiórka na oprawę meczu z Olimpią - wynik 394,45 zł !!

NADNARWIANKA - WARMIA GRAJEWO 4:3

Mimo padającego cały mecz deszczu w młynie około 20 osób z dwiema flagami. Cały mecz średni doping. Kibiców Warmii zjawia się 18 z jedną flagą, cały mecz dopingują.

Nadnarwianka Pułtusk - Olimpia Elbląg

Sobotni mecz z Olimpią był najciekawszym kibicowsko w tej rundzie. Do Pułtuska przyjechało prawie 100 kibiców gości, w tym około 60-osobowa delegacja fanów Legii.

Od początku było wiadomo, że ten mecz odbędzie się w przyjaznej atmosferze, bez żadnych bluzg, z kulturalnym dopingiem, wszak zarówno my jak i przyjezdni jesteśmy kibicami Legii. Doping na tym meczu z obu stron był średni. Wielokrotnie pozdrawialiśmy Legię oraz Targówek, z którego kilku kibiców odwiedziło nas w sobotę.

Na ten mecz przygotowaliśmy w miarę porządną oprawę. Na wyjście piłkarzy na płocie wisiała folia ,,ULTRAS NADNARWIANKA'', która była podświetlona piętnastoma stroboskopami. W górę poszła foliowa sektorówka przedstawiająca racę i dziesięć dużych flag na kijach. W pierwszej połowie odpaliliśmy jeszcze trzy świece dymne, które miały być w barwach, wyszedł z nich jednak tylko wielki dym.

Nie zawiódł spiker, rozbawiający wszystkich na stadionie powtarzanymi w koło tekstami ,,nie odpalajcie świec, kto to robi, czy macie na to zezwolenie!?''. Szkoda, że siedział cicho, gdy niektórzy ,,fani'' obrażali naszego trenera za ...niektóre zmiany w składzie, które im się nie podobały. My jednak bawiliśmy się dalej, w drugiej połowie poszły w ruch małe i duże flagi w barwach z pirotechniką, a pod koniec meczu odpaliliśmy jeszcze dwadzieścia rac. W sektorze gości także panowała znakomita atmosfera, rozpalono grilla Wink Po meczu połączone grupy Legii i Olimpii wspólnie wybrały się do Warszawy na spotkanie z Górnikiem.

Ciekawie było też po meczu, kiedy podbiegł do nas zdesperowany pan Stasiu wraz z kilkoma ,,ochroniarzami'' wyskakując z łapami za to, że ktoś stał na ,,foteliku'' i że niby klub będzie musiał zapłacić 500 zł kary za odpalanie rac, a także, ze ,,działamy na szkodę klubu, nigdy już nie wejdziemy na mecz albo będziemy płacić bilety za 25 złotych''. Ciekawe czy był taki mocny do niektórych ,,fanów'', kiedy klub wiele razy płacił kary za opluwanie i wyzywanie przez nich sędziego schodzącego do szatni. Poza tym przez lornetkę obserwował nas policjant (może nie nas tylko pana Stasia, który w końcu chciał nas pobić), szkoda, że nie z dachu krytej, byłby monitoring niczym w ekstraklasie.

Nadnarwianka Pułtusk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Nas mało (środa) około 25-30 osób doping średni. Gości około 20-25 z dwiema flagami dopinguja cały mecz lecz w drugiej połowie z przerwami.

Nadnarwianka Pułtusk - Pelikan Łowicz

Nas około 30-35 osób doping dobry na płocie 4 flagi. Gości 0

Nadnarwianka Pułtusk - Ruch WM

Na tym meczu młyn około 35 osób, wieszamy dwie flagi. W pierwszej połowie bardzo dobry doping, w drugiej troche słabszy, wprowadzamy nowe piosenki. Nudy, gości 0.

Nadnarwianka Pułtusk - Stal Głowno

Zbieramy dziś młyn około 35-40 osób, w drugiej połowie troche mniej liczny. Z nami 9 osób ze Znicza (pozdro i dzieki za przybycie) Wieszamy sześć flag, w tym dwie Znicza.
Od początku jedziemy z dopingiem, w koncu pierwszy raz od chyba czterech meczów grajki strzelają gola na własnym boisku, niestety mecz konczy sie naszą porazką. W międzyczasie debiut zalicza nowa sektorówka w asyście strobo i flag na kijach. Sektorówkę potem przenosimy i rozwijamy na krytej Very Happy
Po meczu psiarnia zwija 3 osoby za antymilicyjne piosenki, wiec lecimy pod komende i czekamy na ziomków, wjebali im tylko mandaty. Po tym wbijamy sie na miasto do lokali.
Pozdro dla Znicza za przybycie.

Nadnarwianka Pułtusk - KS Paradyż

Nas na tym meczu standardowo 30-35 osób. Przez cały mecz meczu wisi transparent ULTRAPROTEST.PL. Doping dobry tylko w pierwszej połowie. W drugiej wywieszony zostaje wiadomy transparent ,,PRECZ Z ZAKAZEM...'' odpalamy nad nim race.

O wyjazdach narazie nic nie pisze bo przeciez jeszcze jeden przed nami Pozdro. Cool
Pero(N)

Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 699

PostWysłany: Nie 19:37, 29 Paź 2006    Temat postu:

no i gir oby nastepna runda była lepsza Smile a przed nami pare interesujacych spotkan m.in. Radomiak, Kozienice, Mazowsze no i "mecz przyjaźni ze Zniczem Very Happy

PS:za bardzo sie nie wysiliłes przy tym podsumowaniu wszystkie relacj pochodza zdaje sie z fanatyków Smile