Byli zawodnicy Nadnarwianki
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

PostWysłany: Śro 23:00, 07 Lut 2007    Temat postu: Byli zawodnicy Nadnarwianki

Taki sobie temacik postanowiłem założyć, bo ciekawi mnie co robią piłkarze którzy kiedyś bronili barw Nadnarwianki.

Wie ktoś może co sie dzieje z Iwem Zubrzyckim ?? Pamietam, że był w kadrze Jageloni, ale czy coś tam grał to nie wiem.

Ciekawi mnie co Asfald pogra w Zbiku o ile tam zostanie.

No i Arek Malarz i Mario Soska. Malarz pobił rekord ligi Greckiej. a jak sobie radzi teraz ??

PostWysłany: Czw 8:59, 08 Lut 2007    Temat postu:

co do Malarza nadal gra w pierwszym skłądzie nie słychac o nim bo całą Xanthi zaczela radzic sobie gorzej.Ivo Zubrzycki z tego co weim nadal gra w Jadze(no gra to mzoe troche za duzo powiedziane)
Dz

PostWysłany: Czw 10:29, 08 Lut 2007    Temat postu:

Iwo to w ostatniej rundzie grał (albo siedział) w Łomży. Malarz w Xanthi gra i puszcza mało goli, w ostatnich 8 meczach chyba tylko 3 w tym zadnej z Olimpiakosem, Panatinaikosem i AEK.
[link widoczny dla zalogowanych] interwencje Malarza z jednego z meczów

PostWysłany: Czw 10:46, 08 Lut 2007    Temat postu:

nie wiem moze był wypozycziny do Łomzy w kazdym razie napewno na turnieju na pocatku roku halowym pokazywanym przez Poslat sport (min grał tam Salik) grał Iwo w barwach Jagielloni

PostWysłany: Czw 16:33, 08 Lut 2007    Temat postu:

Ja sprawdziłem gdzie teraz wystepuje nasz bramkarz z rundy jesiennej poprzedniego sezonu Maciej Sikorski. Trzeba przyznac, że troche go od Pułtuska rzuciło gra w Mieszku Gniezno.
Ciekawy jestem co się dzieje z Richardem Kanu Nwaeze. Bo coś słyszałem, ze wyjechał z Polski.

PostWysłany: Pią 18:25, 09 Lut 2007    Temat postu:

To bardzo ciekawe co z Kanu. Coś słyszałem o Angli, podobnie jak i Adam Dobrowolski, ale czy to prawda ...
Dz

PostWysłany: Pon 14:36, 05 Mar 2007    Temat postu:

Tutaj bede wklejał artykuły z gazet o Malarzu (nie bede wszystkiego wrzucał na strone)

Przeglad sportowy z piatku

Dzisiejszy

PostWysłany: Czw 21:49, 08 Mar 2007    Temat postu:

Malina, jak byś miał coś o Sosce to też chętnie poczytam. Pozdro
Dz

PostWysłany: Pon 13:20, 12 Mar 2007    Temat postu:

o Sosce na razie nic nigdzie nie pisali, a wczoraj wygrali po raz drugi 3:1, Soska znowu zagrał cały mecz.

tu o Malarzu z dzisiaj

PostWysłany: Nie 12:21, 18 Mar 2007    Temat postu:

Soska zostal ukarany czerwona kartka w meczu NK Drava Ptuj-Interblock Lublana ktory ekipa Polaka przegrala 2:0

PostWysłany: Sob 20:25, 12 Maj 2007    Temat postu:

Kotś mi ostatnio przesłał cos takiego na gadu:

W 15 min. meczu zatrzepotała ona jednak w siatce miejscowych. Koszmarny błąd popełnił bramkarz przasnyszan Arkadiusz Sulisz, który po łatwym strzale rywali wypuścił piłkę z rąk, a tę bez problemu do siatki wbił jeden z graczy Orląt. Cóż niedawny bohater meczu pucharowego stał się antybohaterem meczu ligowego. Szybko odbył drogę z nieba do piekła. Ale taki już los bramkarza, którego pomyłki nie ma już kto poprawić.

ze strony Przasnysza

a co u Malarza i Soski. Info nikt nie podaje, no a ja nie za bardzo mam czas sledzić ich poczynania.
Dz

PostWysłany: Pon 18:42, 14 Maj 2007    Temat postu:

Wczoraj odbyła sie ostatnia kolejka ligi greckiej, Xanthi przegrało 1:2 z Iraklisem i zajeli na koniec 10 miejsce z 36 punktami, ciekawe ze 14 miejsce (spadkowe) zdobyło 35 punktow, ale był to własnie Iraklis, wiec przed ostatnią kolejką Malarz miał spokoj i nie było nerwówki.
Xanthi w całym sezonie straciło tylko 22 bramki (najmniej w całej lidze, mistrz Olimpiakos stracił 23 Smile wydaje mi sie, ze Malarz bronił we wszystkich meczach w sezonie.
Dz

PostWysłany: Wto 11:11, 15 Maj 2007    Temat postu:

Arkadiusz Malarz, Marcin Mięciel i Michał Żewłakow zagrają dzisiaj w meczu gwiazd ligi greckiej.

Arkadiusza Malarza uznano za najlepszego bramkarza ligi aktualnych mistrzów Europy. Jego klub AÓ Xánthi stracił najmniej goli. Malarz został zaproszony na mecz gwiazd przeciwko najlepszym piłkarzom Grecji. Oprócz niego zagrają w nim dzisiaj Michał Żewłakow z Olympiakósu oraz Marcin Mięciel z PAÓK-u.

Wczoraj wieczorem do Xánthi przyjechał menedżer Malarza Austriak Max Hagmayr, którego zaprosił prezydent klubu. Rozmowy mają dotyczyć transferu Polaka do słynnego Olympiakósu.

- Wielką przyjemnością będzie dla mnie występ w jednej drużynie z mistrzem świata Rivaldo (ostatecznie Brazylijczyk nie zagra w tym meczu). Powoli muszę przyzwyczajać się do gry z najlepszymi, bo w przyszłym sezonie zagram w wielkim greckim klubie - cieszy się polski bramkarz.

PostWysłany: Wto 12:20, 15 Maj 2007    Temat postu:

No kurde czapki z głów dla Arka.

a Soska jak sobie radzi ??
brachu

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Wto 13:52, 05 Cze 2007    Temat postu:

Rozmawiałem z Soska w Sobotę przyjechał na odpoczynek. Jego drużyna dość pechowo zajęła 4 miejsce w lidze i nie załapała sie do żadnych pucharów. Z tego co czytałem o tej drużynie to mają dość młody skład i mocno sie szykują na sezon. Ogólnie Soska zadowolony . Drużyna mu wynajmuje kawalerkę ma największy kontakt z Serbami ze składu i regularnie wychodził w 1 składzie. Ma podpisać nowy kontrakt z tego co mi mówił. Cool
Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny