Nadnarwianka II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Śro 9:26, 08 Sie 2007    Temat postu:

Rezerwy Nadnarwianki Pułtusk rozgrywki w klasie A w grupie warszawskiej IV rozpocznął 18-19 sierpnia br. W pierwszej kolejce czeka naszych wyjazd do Nasielska na spotkanie z miejscowym beniaminkiem - drużyną Żbika II Nasielsk. Tak więc będziemy mieli derby... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
PS. Pierwsze spotkanie na własnym obiekcie prawdopodobnie 26 sierpnia (niedziela). Przeciwnikiem naszych bedzie drużyna Dąb Wieliszew...

PostWysłany: Czw 20:47, 09 Sie 2007    Temat postu:

Co do Wieliszewa to ladny stadion tam maja. Nawet z oswietleniem Wink
dylan

Skąd: K.E.N.

PostWysłany: Czw 20:51, 23 Sie 2007    Temat postu:

o której godzinie w niedziele gra Nadnarwianka II ?

PostWysłany: Czw 21:17, 23 Sie 2007    Temat postu:

o 16 z Dębem wieliszew

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Pią 16:04, 24 Sie 2007    Temat postu:

W meczu I-szej kolejki rozgrywek A klasy (grupa warszawska IV) drużyna rezerw Nadnarwianki przegrała 0:1 z drugą drużyną Korony Góra Kalwaria ..... Confused
Majkel

PostWysłany: Pią 17:27, 24 Sie 2007    Temat postu:

przegrała to fakt, ale chyba 2:1 ;p
Purzyk

Dołączył: 12 Mar 2006

PostWysłany: Wto 15:00, 28 Sie 2007    Temat postu:

No a w niedziele wygrali 1-0. Bramka w ostatnich minutach Wink. Bylem, widzialem, chyba moge stwierdzic ze lepiej sie prezentuja od I druzyny Wink

PostWysłany: Pon 11:30, 03 Wrz 2007    Temat postu:

Mazur II Radzymin - Nadnarwianka II Pułtusk 4:2.

Bramki Dziczek/Wujek? tu nie pamietam i Sobieraj. Ciekawostka jest fakt ze w srode u nas o 17 w PP zagramy z NTP Wyszkow ktorego trenerem jest....Stefan Liszewski. Goraco go powitajmy Smile

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Wto 7:49, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Mazur II Radzymin - Nadnarwianka II Pułtusk 4:2.

Mam nadzieję,że nie spotka go nic przykrego....Nie zasługuje na to. Z której strony nie patrzeć to poświęcił drużynie kawałek swojego życia. Proponuję pokazać klasę. Możemy przywitać go oklaskami - niech to będzie nasze kibicowskie podziękowanie za jego pracę dla Nadnarwianki. Rozdział dotyczący jego pracy z drużyna został już zamknięty. Nie ma co wracać do tego co było..... Dlatego proponuję aby darować sobie jakieś złośliwe uwagi lub komentarze pod adresem byłego już trenera Stefana Liszewskiego.

PostWysłany: Wto 20:05, 04 Wrz 2007    Temat postu:

Kaizer napisał:

Mazur II Radzymin - Nadnarwianka II Pułtusk 4:2.

Należalo by sie, ale znając realia naszego miasta to Stefan dostanie tyle kurew że w rzyciu nie slyszal. Troche to chore, ale pewnie wiele osób tak zareaguje.

ps. kto trenuje aktualnie drużyne rezerw ?
brachu

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Wto 20:46, 04 Wrz 2007    Temat postu:

stoprocent napisał:

Kaizer napisał:

Mazur II Radzymin - Nadnarwianka II Pułtusk 4:2.

ps. kto trenuje aktualnie drużyne rezerw ?
ciekawe od kogo . Starych dziadkow to wali serdecznie ten Stefan a mlodzi to tez juz maja to w 4 literach. Ogolnie pan Stefan moze bezstresowo wpadac do Pułtuska . Wink

PostWysłany: Śro 4:32, 05 Wrz 2007    Temat postu:

ale czemu by nie dac komus do pieca. Taka mentalnosc. Tak samo bluzgów dostal Bartek Fogler sam nie wiem za co.
--T(N)

Dołączył: 09 Kwi 2006

Skąd: K.E.N

PostWysłany: Śro 12:16, 05 Wrz 2007    Temat postu:

Rezerwy trenuje Brylu nie znam nazwiska ani imienia

PostWysłany: Śro 14:15, 05 Wrz 2007    Temat postu:

Paweł Brodzki pewnie Wink niedawno jeszcze grał w II N, a jeszcze wczesniej w pierwszej Wink

PostWysłany: Śro 18:10, 05 Wrz 2007    Temat postu:

a dzis w PP Nadnarwianka II wygrywa po bramkach De-Flerego, Ausfelda i Lisieckiego 3:2 z Bugiem Wyszkow. Plotka okazaly sie wiadomosci jakoby Stefan Liszewski mial pojawic sie na tym meczu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny