Okres przygotowawczy do sezonu 2010/11
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

PostWysłany: Pią 6:52, 23 Lip 2010    Temat postu:

Tonie dobrze, obawiam się żeby nie powtórzyła sie sytuacja z sezonu 2008/09 gdzie wzieliśmy bramkarza na ostatnią chwilę i mieliśmy całkiem niezłą drużynę a kiepskiego bramkarza. Mam nadzieję że trener Malarz nie popełni takiego błędu.

PostWysłany: Pią 8:32, 23 Lip 2010    Temat postu:

Ostatecznie udało mi się ustalić, że to Thankgod Folami Ade - Nigeryjczyk, 1989, w przeszłości lider Żyrardowianki, testowany kiedyś w Piasecznie. Ciekawie się zaprezentował z Hutnikiem.

Co do Skłuckiego, przy 2 i 3 golu absolutnie bez winy, 1 bramki nie widziałem, ale to podobno dzieło przypadku. Niemniej no trzeba szukać bramkarza. W tej chwili w kadrze jest tylko Skłucki

Ostatnio zmieniony przez Globus dnia Pią 8:35, 23 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
Yogi BaBu

PostWysłany: Pią 9:15, 23 Lip 2010    Temat postu:

Na stronie Piaseczna, po wywalczeniu awansu do III ligi zamieszczono podsumowanie i ocenę gry zawodników. Jest też krótka informacja na temat ww Thank God Folami Ade: "Prawdziwa gwiazda i najlepszy strzelec Amura Wilga, w Piasecznie nie pograł ani w pierwszym składzie, ani w rezerwach. 20 minut i jeden celny strzał (spotkanie z Wulkanem Zakrzew) to za mało, by można było mówić o dobrym sezonie".

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Pią 9:49, 23 Lip 2010    Temat postu:

Ciekawostka:

W gazecie Rozmaitości ostrołęckie z dnia 19 lipca 2010 roku znalazłem artykuł pt. Gorący okres transferów traktujący o przygotowaniach drużyny Narew Ostrołęka do sezonu. W powołanym artykule – wśród wielu innych informacji - jego autor pisze (cytat z artykułu): Trener Mateusz Miłoszowski wzmocnień szuka w swojej byłej drużynie a mianowicie NADNARWIANCE Pułtusk, z której testowanych będzie w najbliższych dniach kilku zawodników.

PostWysłany: Pią 12:55, 23 Lip 2010    Temat postu:

W środę na obiektach Narwi widziano Artura Kamińskiego, czyżby powrót ze Słoweni do Polski?
Purzyk

Dołączył: 12 Mar 2006

PostWysłany: Pią 13:19, 23 Lip 2010    Temat postu:

Pero(N) napisał:

Purzyk napisał:
Tak Rolling Eyes
Po prostu wiem, ale mozesz trzymac sie wlasnych informacji.

informację miałem z deczka nieaktualną więc spokojnie, to była lekka dygresja, nie bulwersuj się Wink

Nie bulwersuje sie, to Ty sie ustrzegaj swoich ustrzypliwosci i wez czasami do wiadomosci to, ze ktos moze wiedziec wiecej niz Ty.

Apropo tych murzynow, to w ten ich wiek to za bardzo bym nie wierzyl Wink

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Pon 13:47, 26 Lip 2010    Temat postu:

Wynik ostatniego sparingu:
NADNARWIANKA Pułtusk 5:4 MAZUR Karczew
Zwycięstwo i liczba strzelonych przez Nadnarwiankę bramek cieszy. Martwią natomiast stracone bramki strzelone co prawda przez III ligowca ale w składzie którego występowało kilku testowanych zawodników (czyli nie grali w najmocniejszym składzie). W związku z tym rodzi się pytanie o postawę naszej defensywy i bramkarza? Jeżeli wiecie coś o tym meczu to proszę o info. Kto u nas bronił?

Ostatnio zmieniony przez Kaizer dnia Pon 13:49, 26 Lip 2010, w całości zmieniany 1 raz
XYZ

PostWysłany: Pon 17:59, 26 Lip 2010    Temat postu:

po połówce Filip Boukołowski z Łomianek (rocznik 93) i Skłucki.

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Wto 10:50, 27 Lip 2010    Temat postu:

Wisła Płock potwierdziła oficjalnie pozyskanie czterech piłkarzy. Wśród nich są Krzysztof Kamiński, Bartłomiej Danowski, Piotr Karwan oraz Tomasz Bekas. Dwaj pierwsi podpisali dwuletnie umowy, a dwaj ostatni roczne. Wg informacji z 90minut.pl.

PostWysłany: Wto 16:38, 27 Lip 2010    Temat postu:

Do rozpoczęcia rozgrywek pozostało niecałe trzy tygodnie, a u nas jak zwykle problem z bramkarzami, osobiście nie wyobrażam sobie żeby pierwszym bramkarzem był 17 latek z drugiej drużyny Łomianek, z całym szacunkiem do jego talentu, ale jeżeli mamy awansować to musimy mieć solidnego, doświadczonego bramkarza( takim bramkarzem był u nas Gurlaga)Jestem przekonany że trener zdaje sobie z tego sprawę.

PostWysłany: Wto 19:36, 27 Lip 2010    Temat postu:

Trenerowi zależy by bramkarz był młodzieżowcem (poniżej 21 lat). Rzeczywiście 17-latek gwarantem dobrej postawy nie jest, ale w sumie Danowski u nas bronił nieźle, a starszy nie był. Z tym, że no miał lepsze cv - jakieś SMS zamiast Łomianek. Ale ja bym chłopaka nie skreślał przed startem. Z tego co jednak wiem, wcale nie jest przesądzone że Boukłowski u nas zostanie. Są ponoć inni kandydaci.

PostWysłany: Śro 8:27, 28 Lip 2010    Temat postu:

Masz rację, nie trzeba chłopaka przekreślać, ale na dzień dzisiejszy potrzebny jest nam doświadczony i solidny bramkarz a młody chłopak niech się uczy i rywalizuje o miejsce w pierwszym składzie.

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Śro 9:20, 28 Lip 2010    Temat postu:

W ubiegłym tygodniu na treningu podobno pojawił się A. Kamiński. Może wiecie czy była to tylko wizyta "towarzyska" czy moze zainteresowany jest powrotem do Nadnarwianki? Jeżeli macie jakieś info to proszę o zamieszczenie go na forum. Very Happy Very Happy

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Śro 11:15, 28 Lip 2010    Temat postu:

Kaizer napisał:

Znam już odpowiedź na powyższe pytanie Very Happy Shocked Rolling Eyes Artur Kamiński w ubiegłym tygodniu trenował z drużyną Narew Ostrołęka. Wystapił w sparingu (Narew-MKS Przasznysz) i zdobył nawet bramkę.
dylan

Skąd: K.E.N.

PostWysłany: Śro 13:48, 28 Lip 2010    Temat postu:

wiadomo juz ze pierwsze trzy mecze u nas (w niedlugim czasie wyjasni sie czy z krasnem gramy u nich czy u nas bo istnieje prawdopodobienstwo ze bedziemy grac u siebie) gramy o 17

testowani sa dwaj bramkarze z piaseczna i z kas tam

podobno w sparingach dobrze gra nowy "mudzyn"

dzis jest sparing o 17 ale tez zapomnialem z kim Very Happy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny