Okres przygotowawczy (lato 2012)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Invictus

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Pon 19:32, 30 Lip 2012    Temat postu:

Pytania Tadka czy Mateusza?A moze Miloszewski Tadeusz znowu prezesem?
anty.rts

Dołączył: 02 Kwi 2011

Skąd: KEN

PostWysłany: Pon 19:43, 30 Lip 2012    Temat postu:

a więc to chyba koniec seniorskiej piłki w Pułtusku

PostWysłany: Pon 21:51, 30 Lip 2012    Temat postu:

Wiem, że przed rozpoczęciem poprzedniej rundy była brana pod uwagę opcja " zaczynamy od 0" czyli od A klasy. Czy teraz jest coś takiego brane pod uwagę ???

Jak na to patrzę to mam wrażenie, że było by to najlepsze rozwiązanie...
dylan

Skąd: K.E.N.

PostWysłany: Wto 7:19, 31 Lip 2012    Temat postu:

mi tez sie wydaje ze na sile nie ma tego co ciagnac, druzyny nie ma, prezesa nie ma a nawet jakby sie pojawil to jak tu ogarnac sklad i trenera na 4 lige? nie ma klimatu, nie ma ludzi, poza Panem Wojtkiem wszyscy członkowie czy jak im tam walą ordynarrnie w huja

a w zime cala szopka od nowa
Pestek

Dołączył: 22 Maj 2006

PostWysłany: Wto 7:52, 31 Lip 2012    Temat postu:

I z kim/czym zaczniemy od tej B klasy? Pieniądze potrzebne na funkcjonowanie klubu i tak będą potrzebne. Trochę mniejsze ale jednak będą. Zawodnicy, którzy teraz godzą się grać za darmo robią to, aby utrzymać klub przy życiu za wszelką cenę, więc chyba jednak komuś zależy. Jeżeli uda się uzbierać drużynę, znajdzie się chętny trener to może uda się to pociągnąć w tym sezonie. Nawet spadek będzie lepszy od startu od B klasy. Kasy podobno starczy na funkcjonowanie klubu, mają być załątwione buty, ubezpieczenia też już są. Są chęci zawodników i trzeba powiedzieć, że to od Nich wyszła inicjatywa gry za darmo i dzisiejszego zebrania. Zarząd całe zebranie pieprzył jak to jest źle i jaka to jest wielka odpowiedzialność bycia prezesem. Od odejścia ostatniego prezesa nie były prowadzone prawie żadne rozmowy z piłkarzami czy innymi trenerami.

Trzeba też wspomnieć, że juniorzy przekazali pismo, w którym napisli, że nie chcą grać w drużynie seniorów, gdyż czeka ich wspaniała wizja gry z drugą polonią, Radomiakiem i innymi "potęgmi" . Podpisane pod tym pismem było 16 osób, między innymi Orłoś, który z tym pismem nie miał nic wspólnego, a jego podpis był po prostu podrobiony. To samo, patrząc na dokument, można było zauważyć przy innych podpisach. Komentarz jest chyba zbędny.

Reasumując, jeżeli jest taka możliwość to trzeba ratować pierwszą drużynę nawet kosztem juniorów. Oni za rok kończą grę i wątpie, żeby interesowała ich gra z drwalami w b-klasie w ówczesnych seniorach. Jest kilku doświadczonych zawodników, dołożyć chętnych małolatów i może coś z tego wyjdzie. Jeżeli nie uda się utrzymać, nikt nie będzie miał pretensji.

PostWysłany: Wto 8:11, 31 Lip 2012    Temat postu:

Gdyby jeszcze Ci juniorzy chcieli grać. Mnie dziwi, że nie chcą bo jak ja byłem w ich wieku to powołanie do 1 Nadnarwianki było mega wydarzeniem, a w lidze graliśmy z pierwszą Polonią, Legią i Petrą Płock. No, ale widać mentalność się zmienia.

a w B klasie to nawet ja mogę wyjść z dylanem i też można grać. Chyba, że dylan będzie miał siłownie to ktoś inny.

PostWysłany: Wto 8:26, 31 Lip 2012    Temat postu:

Trzeba ratować tę IV ligę. Co do juniorów, to nie wierzę, że ta siódemka która już zagrała w 1 zespole (plus dwóch bramkarzy) nie chcę dalej kontynuować gry. A reszta? NO chyba znają ich z treningów i nie uważają za nadludzi. Jak mieli 10 przyszli na stadion to marzyli o grze w seniorach. Teraz mają wielką szansę. Szansę gry bez presji, co podkreślił Mateusz Miłoszewski. Ja nie chcę uwierzyć, że więcej niż 4 czy 5 z nich woli grać w II lidze juniorskiej. To krótkowzroczność. Skoro teraz boją się IV ligi to za rok nie będą bać się B klasy?

Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Wto 8:34, 31 Lip 2012    Temat postu:

No niby bez presji, ale czy nie bedzie presji z zewnątrz jak dostaną 8-0? oczywiście im tego nie życze i wcale nie musi tak być, ale realia sa takie że im chodzi o utrzymanie swojej ekipy/atmosfery i pracy z malarzem. wiec może malarz na trenera? wtedy to by dużo zmieniało co do gry juniorów w seniorach. a i co do orlosia to niech sie nie ośmiesza.
MF

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Wto 8:56, 31 Lip 2012    Temat postu:

Ja pobodbnie jak Stoprocent nie rozumiem juniorów. po to zapisali się za małolata do N, żeby kiedyś grać w seniorach teraz mają okazję. Poza tym gra się po to żeby podnosić poziom, a nie stać w miejscu.W IV lidze też są ciekawe drużyny Mława, Płock, Wyszków to chyba większe przeżycia niż gra z małolatami Radomiaka... tych wiecznych batów też bym się nie obawiał i szczególnie nie przesadzał

Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Wto 9:03, 31 Lip 2012    Temat postu:

a kto zgodził sie grac za darmo?
Pestek

Dołączył: 22 Maj 2006

PostWysłany: Wto 9:37, 31 Lip 2012    Temat postu:

Na zebraniu Bobowski, Michalski, Orłowski.

Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Wto 9:48, 31 Lip 2012    Temat postu:

dzis to sie skończy juniorami w seniorach, innej opcji nie widać.

PostWysłany: Wto 10:56, 31 Lip 2012    Temat postu:

stoprocent napisał:

"W dupach się poprzewracało od dobrobytu", ot co.

Na Zachodzie 16latkowie biegają po pierwszoligowych boiskach a w Polsce 18latek boi się grać w 5 lidze. Żenada

PostWysłany: Wto 11:29, 31 Lip 2012    Temat postu:

Może ktoś wie z której ligi Błaszczykowski trafił od razu do pierwszego składu Wisły Kraków, a za chwilę później do kadry ?? Z 4 ligi, prosto do 1 składu. To tak a propo

Dołączył: 12 Maj 2011

PostWysłany: Wto 11:42, 31 Lip 2012    Temat postu:

To wyjątek. Ale potwierdza regułę. W sumie nie byłaby to dla nich taka zła opcja, bo ktoś by sie na pewno zainteresował, że w 4 lidze grają sami 18-latkowie.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny