Okres przygotowawczy lato 2015
Idź do strony 1, 2  Następny

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Nie 17:17, 07 Cze 2015    Temat postu: Okres przygotowawczy lato 2015

PostWysłany: Nie 19:13, 07 Cze 2015    Temat postu:

Reforma w końcu musi nastąpić ale info odnośnie potencjalnego nowego trenera przyznam szczerze, że mocno mnie zaskoczyło. Jest to dobrze znane nazwisko na Mazowszu

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Nie 21:11, 07 Cze 2015    Temat postu:

Facet ma doswiadczenie i pojecie a nie jest nowicjuszem jak brylok,byl na naszym meczu z gabinem podobno sa juz "po slowie"z prezesem

PostWysłany: Śro 8:24, 10 Cze 2015    Temat postu:

osobiście zawsze byłem i będę zwolennikiem Pawła. Jest on niemal ekspertem jako trener, a dodatkowo ma doświadczenie na boisku i tak zwane jaja. Nie tworzy konfliktów w szatni, jak niektórzy trenerzy np. Liszewski, a opierdolić i tak potrafi.

Jednak w tym momencie byłbym mimo wszystko za zmianą trenera. Dla dobra drużyny, ale i dla Pawła, który do okręgówki podchodzi pewnie tak samo jak i ja. Fajnie było z niej awansować, ale babrać się kolejny rok na tych mało ciekawych terenach to jak dla Messiego gra w LKS Nieciecza.

Wierzę, że Paweł wróci na ławkę trenera Nadnarwianki za kilka lat, a myślę że ma on papiery na pracę w ligach wyższych niż 4.

Jeżeli doszło by do zmiany to pewnie też będzie miało to pozytywny wpływ na szkolenie młodzików w Pułtusku.

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Sob 15:27, 13 Cze 2015    Temat postu:

Wiadomo juz ile druzyn polecialo?utrzymalo sie szydlowo ciechanow?Ciechanow to chyba kupil te 2 ostanie mecze albo wyszkow im odpuscil

PostWysłany: Sob 23:08, 13 Cze 2015    Temat postu:

wiesz, że publicznie pisząc takie rzeczy narażasz się na prokutatora? Wink ślędzę poczynania Ciechanowa od okresu przygotowawczego i ani trochę nie jestem zdziwiony wynikiem jaki osiągnęli. konkretnie się wzmocnili, wrócił trener, który już wcześniej stworzył coś z niczego i mają wyniki. nie widzę w tym krzty przypadku. tak samo nie widziałbym nic podejrzanego w tym, że pokonali Bug i rezerwy Petry, czyli dwa zespoły, które od dawna o nic nie grają

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Nie 19:46, 14 Cze 2015    Temat postu:

Od dawna o nic nie graja,ale kasa zawodnikom by sie przydala

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Pon 8:21, 15 Cze 2015    Temat postu:

Śpieszymy przekazać dobrą i oficjalnie potwierdzoną informacje z MZPN. Bez względu na wynik meczu barażowego Pogoni Siedlce 14 miejsce w tabeli, które zajęła drużyna MKS-u Ciechanów w minionym sezonie jest miejscem dające utrzymanie w IV lidze!

Przepisy o których pisałem w poprzedniej wiadomości już nie obowiązują. Drużyna Pogoni II Siedlce nadal może występować w III lidze i żaden baraż drużyn IV ligi nie będzie rozgrywany.

W przyszłym sezonie zatem MKS będzie występował nadal na boiskach IV ligi.

Dziękujemy piłkarzom za walkę na boisku przez cały sezon, szczególnie za końcówkę drugiej rundy!

To ze strony mks ciechanow

PostWysłany: Pon 11:04, 15 Cze 2015    Temat postu:

no i Ciechanów pokazał, że opłaca się grać do końca i to pomimo bardzo trudnej pozycji startowej (10 punktów na jesieni, w tym kara walkowera).

PostWysłany: Pią 10:58, 19 Cze 2015    Temat postu:

dylan_młodszy napisał:
Reforma w końcu musi nastąpić

[link widoczny dla zalogowanych] napisał:
Tydzień temu Polski Związek Piłki Nożnej zatwierdził reorganizację III ligi od sezonu 2016/17. Sezon 2015/16 będzie ostatnim w dotychczasowej formule rozgrywek, czyli z ośmioma grupami III ligi. Spośród obecnych trzecioligowców z każdej grupy utrzyma się zaledwie sześć/siedem zespołów.

W naszej części kraju powstanie jedna grupa III ligi, w której zagrają najlepsze zespoły z lig:
- podlasko-warmińsko-mazurskiej
- łódzko-mazowieckiej.

To kolejna zmiana w polskiej piłce nożnej od początku prezesury Zbigniewa Bońka. Najpierw przeprowadzono reformę I i II ligi, potem wprowadzono grupy mistrzowską i spadkową, wydłużając terminarz Ekstraklasy. Wreszcie zreformowano rozgrywki młodzieżowe, a teraz III ligę. Wiadomo już zatem, że aby znalazło się miejsce dla spadkowiczów w IV lidze także będzie sporo spadków.

Kolejnym etapem, po reorganizacji III ligi będzie zapowiadana już od dwóch lat reforma IV ligi, mająca na celu stworzenie w każdym województwie po jednej grupie IV ligi. W większości województw działa po jednej grupie czwartej ligi, ale sytuacja wygląda inaczej w największych województwach: w Małopolskim ZPN (grupa wschodnia i zachodnia), Mazowieckim ZPN (północna i południowa), Śląskim ZPN (I i II) i Wielkopolskim ZPN (północna i południowa), gdzie drużyny grają w dwóch grupach. Nie jest żadną tajemnicą, że to właśnie w tych okręgach poziom drużyn jest najwyższy.

W piątek 19 czerwca odbędzie się w Warszawie Walne Zgromadzenie Delegatów MZPN, które zapewne podejmie również temat reorganizacji rozgrywek IV ligi. Poza tym na pewno wprowadzane będą zmiany w statucie związku (m.in. dotyczące działalności użyteczności publicznej oraz wpisy sankcjonujące zasiadanie w zarządzie osób prawomocnie skazanych wyrokami sądowymi).

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Pią 13:48, 19 Cze 2015    Temat postu:

PostWysłany: Pią 19:58, 26 Cze 2015    Temat postu:

początek przygotowań: 17 lipca, 17.30

sparingpartnerzy: Dolcan II Ząbki (IV liga), Start Działdowo (III), Wel Lidzbark (LO) i Polonia Iłowo (LO)

transfery:

przyjdą: Kamil Orłowski (koniec wypożyczenia w WKS Rząśnik), Piotr Cichocki (koniec wypożyczenia w Legii)

odejdą (?): Bartosz Salamon (Bug Wyszków), Edgar Dżawakian (pauza), Paweł Zacharski (pauza)

odejdą: Piotr Cichocki (Legia)

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Sob 11:05, 27 Cze 2015    Temat postu:

braza byly blisko jak sie okazalo,ale i tak odpadlibysmy w nich raczej