Runda wiosenna 2007/2008 - III liga
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

PostWysłany: Nie 7:40, 30 Mar 2008    Temat postu:

Spisali się nasi piłkarze przeciw Olimpii. Widać, że wreszcie mamy druzynę. NIe ma już nie odłącznego elementu bronienia się przez cały mecz tak charakterytsycznego dla drużyny za czasów Kojota w III lidze.
Widać, że mamy paru naprawdę dobrych piłkarzy, mających pojęcie o grze. Ogólnie cała pierwsza jedenastka pozbawiona jest raczej jakiegoś najsłabszego ogniwa. Martwić może nieco brak wartościowych rezerwowych. Przy braku Rembowskiego na ławce nie mieliśmy nikogo kto wniósłby ozywienie.

PostWysłany: Pią 18:46, 23 Maj 2008    Temat postu:

Prawie dwa miesiące w tym temacie bez jednego posta... Na jesieni gdy gra Nadnarwianki wyglądała słabo na forum wypowiadało się sporo osób. Cóż jak widać łatwiej krytykować niż chwalić, choć nie ma też co zbytnio pochlebiać grze naszych.
Postanowiłem napisać coś w temacie bo chciałem podkreślić, a i pochwalić pomysł zarządu klubu na wybór najlepszego piłkarza sezonu. Naprawdę jest to pomysł na poziomie. Rozstrzygnięcia mogą być ciekawe. Sam widzę 4-5 piłkarzy na których mógłbym oddać głos.
Dz

PostWysłany: Pią 19:41, 23 Maj 2008    Temat postu:

raczej sie nie utrzymamy wiec sprawdzilem z kim bedziemy grac w przyszlym sezonie, o ile wiem to łaczymy sie z wojewodztwem łódzkim, więc skład ligi na dzien dzisiejszy taki:

- Mazowsze Grójec
- Radomiak Radom
- Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- Stal Głowno
- UKS SMS Łódź
- Legionovia Legionowo
- Mazowsze Płock
- Mazur Karczew
- Start Otwock lub Stal Niewiadów (przegrany)
- GLKS Nadarzyn lub Narew Ostrołęka
- zwycięzca barażu Pogoń Grodzisk Mazowiecki z Bronia Radom lub Kryształ Glinojeck/Huragan Wołomin
- Warta Sieradz
- Omega Kleszczów
- MKS Kutno
- WOY Opoczno

PostWysłany: Pią 22:26, 23 Maj 2008    Temat postu:

Globus napisał:

przegralismy jesien, wiosne mamy bardzo jak na nas udaną nie zmienia to jednak obrazu calego sezonu ktory jest mocno slaby, co tu wiecej pisać - teraz te zwyciestwa nic nam nie dają niestety, mio iz w rundzie wiosennej mamy 4 miejsce w calej naszej lidze pod wzgledem zdobyczy punktowej

a co do pilkarzy - dla mnie Iwanowski vs Salik ze wskazaniem na tego drugiego

PS: Broń vs. Radomiak? Cool

i mala prosba - moze ktos podac zrodklo gdzie sa jakos ludzko wyjasnione zasady po reorganizacji rozgrywek, tj liczebnosc poszczegolnych lig, grup, regiony itd?

Ostatnio zmieniony przez Pero(N) dnia Pią 22:31, 23 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłany: Sob 11:26, 24 Maj 2008    Temat postu:

Liga bedzie bardzo ciekawa. Oby tylko druzyna sie nie rozsypała i powalczymy o awans %)

PostWysłany: Nie 11:26, 25 Maj 2008    Temat postu:

no taka wiktoria a tu cisza? Very Happy

fajny mecz zagrala Nadnarwianka - jakby Stal dostała z 8 bramek tez nikt by nei mogl miec pretensji. Janusinski jak wszedl to widac ze to kozak jednak z zajebistym instynktem. Ciesze się że Elak strzelil, Fajny meczyk, oby wiecej takich Smile

PS: spiker był mega żenujący na początku.... Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez Pero(N) dnia Nie 11:31, 25 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 18:17, 25 Maj 2008    Temat postu:

Dobrze, że przełamał się Grzesiek Chmielewski bo jednak dla ofensywnie grającego pomocnika dwa lata bez gola w lidze to przykra sprawa. Dodatkowo, że parę dogodnych szans zmarnował. Widać, że bardzo chciał coś strzelić Dylewski. No cóż nie wyszło, ale zostały jeszcze 3 kolejki.
A i uznanie dla trenera, że wystawił do gry tylu młodych, rezerwowych graczy. Rywal nadawał się do tego idealnie.

Na koniec ligi u nas mecz z Sokołem, powinno więc być ciekawie bo zagramy z silną ekipą na rozstanie z tą klasą rozgrywkową.

PostWysłany: Pon 6:52, 26 Maj 2008    Temat postu:

i oczko w tabeli wyżej jesteśmy. Tyle, że ciężko będzie to utrzymać :/
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3