Runda wiosenna 2011/2012
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Następny

Dołączył: 29 Lut 2012

PostWysłany: Nie 18:51, 25 Mar 2012    Temat postu:

Zagrali dobrze ? remis to jest dobrze ? jesli aspiracje sa na remisy to bez sensu wystep w lidze. Marcovia przegrała wysoko co o czyms swiadczy. Nie chce nikomu wytykac bledow ani nikogo sie czepiac ale trzeba cos zmienic naprawde. Kazik nie chodzi o to ze sie czepiam, ja poprostu mowie wprost o bledach ktore sa widoczne golym okiem.

Wg mnie ta druzyna powinna miec aspiracje na zwyciestwa....poki co na boisku tego nie widac. proste bledy....znowu obrona ;/

PostWysłany: Nie 19:15, 25 Mar 2012    Temat postu:

Mając obecnie taka sytuację kadrową jak obecnie to remis lest bardzo dobrym wynikiem.Oczywiście że były błędy obrony zwłaszcza przy straconej bramce, ale nie jest tak żle jak Ty to widzisz. Martwi mnie tylko brak dobrego napastnika który by wykorzystywał stwarzane sytuacje bramkowe, ale napewna nie można zarzucic drużynie że nie ma aspiracji do wygrywania

PostWysłany: Nie 21:54, 25 Mar 2012    Temat postu:

ja myślałem, że niedługo to będziemy bić brawo jak obrońca dobrze wyjebie piłkę w krzuny. Także wynik jest niezły. Pierwsza bramka, pierwszy punkt.

ale szkoda, że nie wygrali bo spokojnie było to w zasięgu. Z gry mieliśmy więcej niż Łomianki, a to też o czymś świadczy.
Pestek

Dołączył: 22 Maj 2006

PostWysłany: Nie 21:57, 25 Mar 2012    Temat postu:

To chyba brak zgrania, czy okresu przygotowawczego. Chłopaki pograją ze sobą jeszcze trochę i będzie lepiej. Nikt jeszcze 2-3 miesiące temu nie spodziewał się, że Nadnarwianka zagra na wiosnę. Stało się na szczęście inaczej, teraz po prostu potrzeba czasu, żeby nadrobić zaległości, nad którymi powinno się pracować w przerwie zimowej.

Dołączył: 29 Lut 2012

PostWysłany: Pon 8:28, 26 Mar 2012    Temat postu:

No tak, brak okresu , brak zgrania dobra wymowka. Nie po to ludzie pompuja kase w ten klub by widziec takie wyniki.
Nie mowmy ze to bedzie lepiej. Wg mnie jesli nastepny mecz bedzie tragicznie to znak ze trzeba cos zmienic. Bo zgranie takie moze trwac do konca ligi a wtedy bedzie zbyt pozno by wyjsc ze strefy spadkowej.
Tak propos, jak nazywa sie ten napastnik co gral w sobote ? ten wysoki chudy ?
Pestek

Dołączył: 22 Maj 2006

PostWysłany: Pon 9:08, 26 Mar 2012    Temat postu:

Nie żadne wymówki, a suche fakty.
A pieniądze nie grają.

PostWysłany: Pon 9:20, 26 Mar 2012    Temat postu:

do kibic 0012- czy Ty aby nie masz jakiś awersji do klubu? Drużyna która obecnie gra jest zmontowana na 3 tygodnie przed rundą,a Ty piszesz po dwóch kolejkach już o jakiś zmianach. Może zaproponujesz coś sensownego?

PostWysłany: Pon 11:59, 26 Mar 2012    Temat postu:

W takim pierdolniku jaki powstał, mają prawo przegrać z każdym.

Kasa był wpompowana, ale w długi, raczej nikt aktualnie nie zarabia kokosów.

Utrzymanie się w lidze będzie sukcesem i ciach.

Każde psioczenie na grę zawodników zwłaszcza, gdy grają lepiej od drużyny z górnej części tabeli to jakieś szyderowanie niepotrzebnie.

PostWysłany: Pon 13:10, 26 Mar 2012    Temat postu:

Zastanawia mnie brak Dylewskiego na meczu z Łomiankami a z tego co wiem to został zgłoszony do rozgrywek.Coś mi sie wydaje że Dylu liczy jeszcze na znalezienie klubu z wyższej ligi przed zamknięciem okienka transferowego tj 31 marca. Zagrywka z Nadnarwianką to asekuracja.

Dołączył: 29 Lut 2012

PostWysłany: Pon 17:30, 26 Mar 2012    Temat postu:

Kazik z mojej strony awersji do klubu brak. oceniam fakty ktore sa golym okiem widoczne. To ze dlugi to jedno a checi do gry to dwa a inne czynniki to dalsze cyfry. WIesz czym sie roznia wyzsze ligi ? ze tam kombinacje skladem sa non stop, jesli mecz sie przegrywa z ostatnia druzyna tabeli to znaczy ze cos nie tak w ustawieniu. Ustawienie wybieglo podobne na meczu z Marcovia jak w Pułtusku. Nie wolno liczyc ze to samo ustawienie badz delikatnie podobne sprawdzi sie w kolejnym meczu. To jak chodzic ta sama droga do sklepu gdzie sasiedzi widza ktoredy idziesz kazdego dnia i potem znaja Twoja droge na pamiec. To taki przyklad. Wg mnie trener musi trzasnac druzyna. SProbowac czegos noweg a nie grac ciagle to samo. Naprawde nie mam zadnej awersji zadnych zazalen ja poprostu wyrazam swoje zdanie glosno i na temat. Na tym polega forum, aby dyskutowac.
Propo Dylewskiego to wydaje mi sie , ze chlopak daruje sobie bo tak to pachnie, gdyby chcial grac to by gral w lidze juz w t ymeczu. Masz mozliwe racje ze to taka opcja zapasowa. Tej klasy zawodnik nie powinien miec problemu ze znalezieniem klubu raczej lepszego niz Nadnarwianka.

PostWysłany: Wto 17:23, 27 Mar 2012    Temat postu:

Poczekajmy z tą krytyką. Na pewno nie jest kolorowo, ale też nie jest najgorzej. Pierwszy mecz nie wyszedł, w drugim zabrakło skuteczności, zobaczymy co będzie w sobotę z Szydłowem. Co do rotacji składem to się nie zgadzam, moim zdaniem nie powinno się zmieniać radykalnie ustawienia drużyny po dwóch meczach,a nawet jakby trener chciał coś zmienić to nie ma kim tego zrobić, mamy strasznie wąską kadrę. Na dzień dzisiejszy potrzebny jest nam napastnik, który będzie wykorzystywał stwarzane sytuacje.

PostWysłany: Pią 17:25, 30 Mar 2012    Temat postu:

Dobrze mi sie wydawało Dylewski został zawodnikiem Stali Rzeszów.

PostWysłany: Sob 14:46, 31 Mar 2012    Temat postu:

Wygraliśmy z Szydłowem 4:3

PostWysłany: Sob 14:47, 31 Mar 2012    Temat postu:

wg 90minut.pl wygraliśmy 4-3

PostWysłany: Nie 12:21, 01 Kwi 2012    Temat postu:

Wygrana 4:3 (2:1). Gole: Wolf, Bartczak, Bobowski (karny), Orłowski.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Następny