Runda wiosenna 2012/2013
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

PostWysłany: Pon 19:56, 20 Maj 2013    Temat postu:

Wiadomo, że wychowanków powinno się przyjmować z otwartymi rękoma, ale zgodzę się że awans będzie realny z kilkoma doświadczonymi ludźmi z zewnątrz. Potrzeba stopera, środkowego pomocnika i jeszcze może bocznych obrońców. Nie wspominając już o bramkarzu w przypadku odjeścia Erwina.

Nie wiadomo jak nasi młodzi poradzą sobie na trudnych boiskach okręgówki z różnymi drwalami. Chętnie widziałbym u nas ludzi takich jak Pragacz czy Onkiewicz. Pytanie jeszcze czy utrzymamy tę kadrę i nie będzie osłabień.

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Wto 18:04, 21 Maj 2013    Temat postu:

U nas wszystko jest na głowie postawione ostatnimi czasy.Nic nie wiadomo na100% same znaki zapytania.W lipcu sie okaże czy beda jakieś zmiany,nawet jak sie wzmocniony to bedzie cieżko o awans np Zbik Nasielsk od 6lat walczy o awans,zawsze w czołówce a awansu nie ma.

PostWysłany: Nie 21:39, 26 Maj 2013    Temat postu:

dwa wygrane mecze pod rząd a tu tak cicho?

info ze strony Przasnysza: "Bramkę na wagę 3 punktów zdobył w 6 minucie gry z rzutu karnego Krzysztof Butryn. Faulowany był Paweł Olszewski. Od 60 minuty przasnyszanie grali w 10 po drugiej żółtej kartce Damiana Grędzińskiego. Prestiżowe zwycięstwo w Mławie stało się faktem, a w obliczu pojawiających się sygnałów, że druga drużyna ligi być może zagra w barażach o III ligę – jest bardzo ważne."
MF

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Pon 5:16, 27 Maj 2013    Temat postu:

dylan_młodszy napisał:
dwa wygrane mecze pod rząd a tu tak cicho?

Nikt nie ma na co narzekać Wink
mnie teraz bardziej martwi ilość ludzi na trybunach, szczególnie na naszej...

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Pon 5:44, 27 Maj 2013    Temat postu:

Akurat mało ilosc widzów jest prosta do wytłumaczenia,gramy o pietruszke,i pogoda była fatalna.
MF

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Pon 10:37, 27 Maj 2013    Temat postu:

Invictus napisał:

jak komuś się nie chce przyjść to zawsze znajdzie wymówkę typu za zimno, za gorąco, za wietrznie itd, więc małą frekwencję zawdzięczamy raczej czemu innemu, wcześniejszym działaniom jednej z instytucji

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Pon 18:24, 27 Maj 2013    Temat postu:

Główny czynnik to to,ze gramy o nic

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Nie 17:15, 09 Cze 2013    Temat postu:

No niestetynprawdopodobnie był to ostatni mecz nadnarwianki w 4 lidze na ładnych pare lat.Niewykluczone ze bedziemy grali w okregowce długie lata jak Nasielsk.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3