Forum Nadnarwianka Pu³tusk Strona G³ówna

Przeczyta³: 0 tematów

Sk±d: Stare Miasto

PostWys³any: Sob 9:32, 15 Pa¼ 2011    Temat postu: Statystyki

Trochê statystyki ze ¼róde³ mi dostêpnych:

Nadnarwianka - B³êkitni G±bin,

mecze 2 - IV liga mazowiecka 2001/2002
zwyciestwa Nadnarwianki 1
zwyciêstwa Bekitnych 1

bilans bramkowy
2-2

By³em na meczu w Pu³tusku. Dramaturgia do ostatniej minuty i w doliczonym czasie gry strzelamy bramkê która daje 3 punkty. Nie pamiêtam dok³adnie ale strzelcem by³ chyba Brusli lub Adam Dobrowolski. Na "starej krytej" m³yn z dopingiem. Na wyje¼dzie nie by³em.

Wisla II P³ock - Nadnarwianka

meczy 12
zwyciêstwa Wis³y 3
zwyciêstwa Nadnarwianki 7
remisy 2

bilans bramek 12-19

Nadnarwianka wygra³a wszystkie spo¶ród 6 meczów u siebie z Wis³±, trac±c tylko 1 gola, a strzelaj±c 13. Gorzej by³o na wyjazdach, gdzie uda³o nam siê tylko 1 raz wygraæ.
Pod wzglêdem pi³karskim ¿aden mecz nie zapad³ w pamiêci, jednak wielu kibiców pamiêta mecz z 2001 roku, gdzie Nadnarwianka gra³a w P³ocku z tamtejszym Orlenem. Dosz³o wtedy do konfrontacji miedzy kibicami obydwu ekip.

Orlen z³odzieje...

Z Wis³± I ( nie z rezerwami) grali¶my jeszcze w 1958 roku, w A klasie. Nie mam danych jakie wyniki pada³y, ale w tamtejszej lidze w tym sezonie gra³y jeszcze takie ekipy jak: Farmacja Tarchomin (Farmaceltikos Razz ), Targówek Warszawa, Syrena Warszawa.

Je¿eli kto¶ ma dane których nie mam ja to chêtnie im siê przyj¿e Smile
Wy¶wietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nadnarwianka Pu³tusk Strona G³ówna -> Nadnarwianka Pu³tusk Wszystkie czasy w strefie GMT

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

fora.pl - za³ó¿ w³asne forum dyskusyjne za darmo