Forum Nadnarwianka Pu³tusk Strona G³ówna

Sk±d: Pu(L)tusk, Grochów, Warszawa

PostWys³any: Czw 16:58, 04 Lis 2010    Temat postu: NADNARWIANKA - HUTNIK

zulu napisa³:
z przykrosci± musze stwierdzic ze mecz HUTNIK-NADNARWIANKA odbedzie sie o ustalonej przez MZPN godzinie czyli o13.00
Na prze³ozenie meczu nie wyrazi³ zgody MZPN

mam nadzieje ze na tym meczu stawi sie bardzo duza i wierna klubowi liczba kibicow chociazby z tego wzgledu ze to ostatni mecz na naszym podwórku w tej rundzie.

z tego co mi wiadomo to godziny meczów ustala gospodarz zawodów (wyj±tek to dwie ostatnie kolejki sezonu).

REGULAMIN ROZGRYWEK MZPN

§ 14 ust.14. Terminy zawodów mog± byæ zmienione na pro¶bê jednego z klubów, wniesion± do WG. Klub zwracaj±cy siê o zmianê terminu, obowi±zany jest wskazaæ przyczynê, zaproponowaæ nowy termin i godzinê rozegrania zawodów oraz uzyskaæ zgodê przeciwnika (na pi¶mie). Wyst±pienia o zmianê terminu bez zgody przeciwnika – nie bêd± rozpatrywane. W przypadku zmiany daty lub godziny spotkania w terminie krótszym ni¿ 14 dni przed meczem klub wnioskuj±cy zobowi±zany jest do wniesienia op³aty na konto organu prowadz±cego rozgrywki w wysoko¶ci okre¶lonej dla poszczególnych klas rozgrywkowych:
a. IV liga - 100 z³
b. LO, Kl. „A”, MLJst., MLJ, MLJm³., MLTRS - 80 z³
c. pozosta³e klasy - 50 z³

DZIÊKUJEMY!!!

Walcie dalej w chuja!
Wy¶wietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nadnarwianka Pu³tusk Strona G³ówna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie GMT

Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów