Zbiórka pieniędzy

PostWysłany: Sob 20:12, 27 Lis 2010    Temat postu: Zbiórka pieniędzy

Runda jesienna za nami, zaś przed nami bite cztery miesiące bez meczy Nadnarwianki. Nie znaczy to jednak, że my – kibice – zapadamy w sen zimowy.

Żeby wiosna wypadła okazale w naszym wykonaniu już teraz trzeba knuć ambitne plany na przyszłą działalność.

Rok 2011 będzie dla nas bardzo ważny. Nasz ukochany klub będzie obchodził 90-lecie istnienia. Ponadto nasi piłkarze nie składają broni i będą dalej walczyć o powrót do 3 ligi. W obu wymienionych przypadkach niezwykle ważne będzie wsparcie ze strony kibiców.

W tym miejscu zwracam się z ogromną prośbą o pomoc materialną. Pieniądze są niezbędne do realizowania wytyczonych sobie celów na rundę wiosenną. Nie będę zdradzać na co dokładnie zostaną przekazane pieniążki, gdyż wolę żebyście na własne oczy się o tym przekonali. Jednakże, jedno mogę powiedzieć. Zebrane fundusze z pewnością zostaną dobrze wykorzystane.

O to dane, na które możecie dokonywać wpłat:

73 1140 2004 0000 3702 6385 0734 mBank
Kibice Nadnarwianki Pułtusk

W tytule przelewu proszę wpisać: dla kibiców

Z góry dziękuję za wszelkie datki.

P.S. Będę na bieżąco wrzucał w tym temacie wszelkie informacje dotyczące w/w apelu.

Ostatnio zmieniony przez dylan_młodszy dnia Czw 22:48, 07 Lip 2011, w całości zmieniany 1 raz
dylan

Skąd: K.E.N.

PostWysłany: Sob 20:44, 27 Lis 2010    Temat postu:

ja sie zapytam w MOPSie mzoe cos dadza hahahaha

a tak wogle to moze by sie popytal w firmach gdzie ktos pracuje

PostWysłany: Sob 20:54, 27 Lis 2010    Temat postu:

może by wystosował ciut oficjalniejsze pismo i właśnie rozesłał po firmach, gazetach itp

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Nie 11:45, 28 Lis 2010    Temat postu:

przepraszam za bardzo długa nieobecność na forum Smile a co do tematu można by podrukować coś w stylu ulotek i pozostawiać je w sklepach, aptekach, różnych instytucjach itp itd. oczywiście przeprowadzili byśmy na ten cel małą składkę jak byśmy się złożyli po 10-15 zł to nikt kurwa nie zbiednieje a efekt może być bardzo pozytywny.tyle, że musi to dobrze wyglądać i być ciekawie opisane wtedy myślę, że chętni się znajdą. do roznoszenia zgłaszam się osobiście:) JAK KAŻDY WIE ŻEBY ZAROBIĆ NAJPIERW TRZEBA ZAINWESTOWAC!!

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Sob 10:44, 25 Gru 2010    Temat postu:

I co z tą zbiórką? bo numer konta na forum to trochę mało. z forum korzystają w większości ludzie, którzy o zbiórce i tak już dawno wiedzieli a dotrzeć trzeba do kasiastych zgredzikówSmile

PostWysłany: Nie 4:20, 26 Gru 2010    Temat postu:

cisza... Mad

PostWysłany: Wto 22:03, 04 Sty 2011    Temat postu:

Podobno Gawlik ma się dorzucić Razz

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Wto 22:31, 04 Sty 2011    Temat postu:

Może nam dorzuci swojego Citroena lub towarzysz wiesław k. swą Hondę. Po zbieraniu kasy za pomachanie kawałkiem siana będzie już go stać na nową bryczkę. Czarna banda pedofili i złodziei. Sorry, że nie na temat ale jak słyszę o księdzach to się zawsze uruchamiam...
Chociaż wiem, że parę osób z tego forum myśli podobnie do mnie. Jeden ode mnie z bloku Twisted Evil pozdro R.

Ostatnio zmieniony przez MF dnia Śro 0:05, 05 Sty 2011, w całości zmieniany 1 raz
dylan

Skąd: K.E.N.

PostWysłany: Sob 12:06, 05 Lut 2011    Temat postu:

wogle nie powinno byc czegos takiego jak - ksiadz, tez nie bede pisal bo sie tylko uruchomie hehe

a gawlik spoko typ

aa jeszcze podobno ma miejsca do Plocka ale trzeba cos u niego kupic heheh
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nadnarwianka Pułtusk Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie GMT