Runda jesienna 2006/2007 (kibicowsko)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

PostWysłany: Czw 19:58, 17 Sie 2006    Temat postu:

To niezle kazdy podaje inaczej.

Mazowiecki Ekspres Sport :

Pułtusk (1500)
Radom (2000)
Elblag (1200)
Łowicz (600)
Nowy Dwor Maz. (700)

I komu tu wierzyć. Oni to chyba na pałe wypisuja.

Dołączył: 13 Lip 2006

PostWysłany: Pią 8:59, 18 Sie 2006    Temat postu:

Najlepiej samemu policzyc Very Happy
--T(N)

Dołączył: 09 Kwi 2006

Skąd: K.E.N

PostWysłany: Pią 9:29, 18 Sie 2006    Temat postu:

Dobra Gerardl od disiaj liczysz frekfencje na stadionie Very Happy

Dołączył: 13 Lip 2006

PostWysłany: Pią 13:17, 18 Sie 2006    Temat postu:

Ok ja policze ile osob jest na zylecie a ty bedziesz dalej liczy SmileVery Happy
Mysza

Dołączył: 18 Sie 2006

Skąd: Grajewo -> Białystok

PostWysłany: Pią 21:34, 18 Sie 2006    Temat postu:

dylan_młodszy napisał:
kto jeszcze do nas może przyjechać? Olimpia Elbląg, Świt, chyba Kozienice i Grójec no i może ogarnie sie Znicz, jak będzie - zobaczymy Wink

I co chłopaczki, nie spodziewaliście się nas dzisiaj.
Mega piknik na tym waszym stadionie, nie tylko piro można bez wniku wnieść, ale nawet rakietnicę jakby ktoś chciał Laughing
Radomiak jak do was przyjedzie to sobie pobiega spokojnie po stadionie. Olimpia Elbląg to zgoda Legii, więc pewnie was nie ruszą, Świt podobnie.

Dołączył: 13 Lip 2006

PostWysłany: Sob 8:07, 19 Sie 2006    Temat postu:

To gdzie macie te piro bo ja nie widzialem ??
Dz

PostWysłany: Sob 8:29, 19 Sie 2006    Temat postu:

gerard nie napinaj sie, taka prawda gdyby mieli to by wniesli, z biletami tez duzo szumu a wchodzi sie tak jak zwykle czyli przez dworzec.
Mysza

Dołączył: 18 Sie 2006

Skąd: Grajewo -> Białystok

PostWysłany: Sob 22:26, 19 Sie 2006    Temat postu:

Dz napisał:

Wasi działacze wpuścili nas oficjalnie bez biletów (nie ukrywaliśmy, że jesteśmy kibicami gości), za co dla nich wielki plus. Powiedzieli nam goście w bramie "Wchodźcie za darmo, bo my też jeździmy na wyjazdy". Za to mogę wam obiecać, że jeśli przyjedziecie do nas wiosną, to grupa zorganizowana do sektora gości wejdzie za friko. Na tyle dobre mamy układy w klubie, żeby takie rzeczy obiecać.
Co do piro - faktycznie, nie mieliśmy,bo nie nastawialiśmy się na ultrasowanie, tylko na jakieś inne atrakcje (w pobliżu Mława, a Narew Ostrołęka niedawno straciła flagę na rzecz Jagiellonii, poza tym do Warszawy blisko, a GKP Targówek -> Turyści, to podobno wasza zgoda).
Ale gdybyśmy mieli, to byśmy wnieśli wszystko bez wniku.
Zdunek

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Sob 23:39, 19 Sie 2006    Temat postu:

W sumie i tak klimacik niezly Smile
skarzyk
Pułtuski Fanatyk

Dołączył: 06 Sie 2006

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 20:56, 20 Sie 2006    Temat postu:

Było super, oby inne zespoły Ultras tez przyjeżdzały. Z niecierpliwością czekamy na Olimpię, trzeba pokazac klase Smile

PostWysłany: Pon 23:59, 21 Sie 2006    Temat postu:

NADNARWIANKA - OLIMPIA 26.08. (SOBOTA) 16.00

Na mecz sezonu musi zjawić się możliwie jak największy młyn, chyba nikt nie chce stracić najciekawszego meczu w tej rundzie pod względem kibicowskim! Cały czas przypominajcie kolegom o meczu, musi nas być możliwie jak najwięcej! Ale po co tak wielki młynek jeśli ma śpiewać cząstka? Więc mówie z góry - szykujcie ostro gardła na ten mecz bo nie będe przyjmował żadnej wymówki. Proponuję aby cały młyn zjawił się już na 15.30 na Brzytwie, przynoście serpentyny. Dwa-trzy dni wcześniej przeprowadzać będziemy akcję plakatową i malowanie, sklejanie paru rzeczy niezbędnych do oprawy. Każda pomocna ręka się przyda. Jeśli o czymś nie wspomniałem niech kolega Dz mnie poprawi Wink

p.s. kto nie przyjdzie na mecz z powodu deszczu, lenistwa, choroby, bólu paluszka itp. itd. to jest jeden wielki ch** i nie bedzie miał już u nas poważania!
Dz

PostWysłany: Wto 7:34, 22 Sie 2006    Temat postu:

wszystko sie zgadza reszta jest w odpowiednim dziale, ja bym jeszcze powtórzył:

Buc3k

Dołączył: 17 Kwi 2006

PostWysłany: Wto 8:19, 22 Sie 2006    Temat postu:

A kto ma przyjść i nie śpiewac to niech lepiej w ogole nie przychodzi !!
skarzyk
Pułtuski Fanatyk

Dołączył: 06 Sie 2006

Skąd: Warszawa