Runda jesienna 2006/2007 (kibicowsko)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

proxa1910

Dołączył: 27 Sie 2006

PostWysłany: Nie 14:47, 27 Sie 2006    Temat postu:

Witam jestem kibicem Radomiaka.Niedługo spotkaja sie nasze drużyny.Wybiera sie ktos do Radomia na mecz???

PostWysłany: Nie 15:25, 27 Sie 2006    Temat postu:

pare osób napewno będzie, zapewne bez barw - poprostu incognito Confused
skarzyk
Pułtuski Fanatyk

Dołączył: 06 Sie 2006

Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5:55, 28 Sie 2006    Temat postu:

Żeński fanclub Jarka bedzie napewno w koszulkach LKS-u. Ale oficjalnie młyn nie jedzie Sad Młodszy może za rok pojedziemy Very Happy
Dz

PostWysłany: Nie 18:03, 10 Wrz 2006    Temat postu:

ludzie co taka zamuła jest

PostWysłany: Pon 13:39, 11 Wrz 2006    Temat postu:

a co ma być jak nie ma meczu?

PostWysłany: Śro 13:01, 13 Wrz 2006    Temat postu:

NADNARWIANKA - Pelikan Łowicz 16.09 16:00

Już w sobotę kolejny mecz Nadnarwianki w Pułtusku. Przyjeżdża do nas mocna ekipa piłkarska, możliwe że przyjedzie paru/parunastu gości z Łowicza więc wypadałoby w końcu się dobrze pokazać. Musimy zaprezentować naprawdę dobry i równy doping przez cały mecz! W poprzednich meczach (poza Olimpią) doping był dość rwany i stał na przeciętnym poziomie. Od następnego meczu ma to sie zmienić!

Cały młyn melduje się na stadionie już o 15.45. W tym meczu nie będziemy juz tolerować opierdalania się z dopingiem, teraz kto przyjdzie do młyna z góry ma wiedzieć że musi dać jak najwięcej z siebie. Przydałoby się również troche konfetti, więc nożyczki i gazety w dłonie!

Podawajcie tą informacje / przesłanie wszystkim z młyna! Amen Twisted Evil
Gerardl
Początkujący kibic

Dołączył: 13 Lip 2006

PostWysłany: Śro 15:06, 13 Wrz 2006    Temat postu:

Ta ja daje max z siebie co mecz i co mam z tego ?? Very Happy

PostWysłany: Śro 15:10, 13 Wrz 2006    Temat postu:

a co masz miec???łache robisz żę dpsko na mecz ruszysz?nie rozumiem takich zachowań ja jestem od pierwszego meczu w którym zaczęliśmy działalność (z Polonią II) udzielam sie zdzieram gardło co mecz i nie płaczę że coś z tego mam mieć.A tu wysyp kibiców od paru miesięcy którzy myślą ze juz niewiadomo kim są u nas w grupie kibicowskiej.

PostWysłany: Sob 16:54, 16 Wrz 2006    Temat postu:

no i po kolejnym meczu.Miałoby być tak pięknie a wyszło jak zwykle - tak mozna jednym zdaniem podsumować to co się stało dziś.Otóż wg mnie nie dajemy z siebie wszystkiego a po ludzku niektórzy się po prostu opierdalają.Gdyby wszyscy śpiewali z takim zaanagazowaniem jak np. Julek to sądze że byłoby znacznie lepiej.Młyn w pierwszej połowie 30 osób (specjalnie liczyłem) a śpiewamy jakby było 15. Coś tzreba z tym zrobić - nie wiem powyrzucać gnoi nie wime co ale coś napewno.Dłuzej tak nie może być. Trzeba się poważnie zastanowić czemu niektórzy się nie strają. Nie wiem czym to jest spowodowane : moze wynikami które siłą rzeczy muszą byc gorsze niz w IV lidze czy moze po prostu niektórym się znudziło a nasstępców nie widać.Inną sprawą jest to że po przerwie młyn zmniejsza się o jakieś 30%.Czemu??wiadomo można sie spóźnić ale zeby juz nie wracać - dziwne.....niby nie ma kryzysu a jednak jest......
Dz

PostWysłany: Sob 17:15, 16 Wrz 2006    Temat postu:

wywalic trzeba tych wszystkich z podstawówki gdzies zeby nie byli widoczni i brac na przekope ich, jak chca miec zaszczyt stac w młynie to musza drzec morde dwa razy głosniej niz teraz. jakies zasady trzeba wprowadzic zeby nie było burdelu Laughing

PostWysłany: Sob 18:59, 16 Wrz 2006    Temat postu:

Co do przyczyn tego, że młyn wygląda jak wygląda ja zaliczyłbym rzeczywiście to, że niektórym kibicowanie się znudziło. Poprzychodzili na dwa, trzy mecze, a dalej im sie nie chce. Myślę, że wyniki zespołu nie mają większego wpływu na nasz młyn.
Sytuacja nie zmieni się jeśli nadal na 30 osob 15 przychodzi na mecz w blizej nieokreślonym celu. Nie wiem jakim może żeby się pośmiać, może bo koledzy prosili??? Napewno nie po to żeby dopingować cały mecz Nadnarwiankę.

PostWysłany: Nie 12:25, 17 Wrz 2006    Temat postu:

ja znam takich typów co byli na meczu pare razy i śpiewali cieniutko a po meczu uważają się za super kibica.

na następnym meczu wypi***** tych gnoi z podstawówki bo tylko niepotrzebnie tam stoją obok nas i swoimi cieniutkimi głosikami zaniżają doping Mad za dużo ludu też sie opi*** i siedzi na tych nowych bariereczkach. jednym słowem: z meczu na mecz doping staje sie coraz gorszy Sad

w meczu za 2 tygodnie sie przełamujemy, jeśli nie to ja już nie wiem co mamy zrobić żeby było lepiej
Dz

PostWysłany: Nie 12:28, 17 Wrz 2006    Temat postu:

zamiast płakac na forum byscie cos zadziałali

PostWysłany: Nie 18:34, 17 Wrz 2006    Temat postu:

Cytat:

dokładnie.juz dawno mówiło się o wyzuceniu gnojostwa z młyna nie wiem czemu jeszcze tego nie zrobiliśmy.
dylan

Skąd: K.E.N.

PostWysłany: Pon 0:28, 18 Wrz 2006    Temat postu:

no ja tez

tego nie wiem ?????
szczególnie szwankuje prawa strona !!!! Smile
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nadnarwianka Pułtusk Strona Główna -> Kibice Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny