Przyganial kocioł garnkowi,czyli wasza kompromitacja

raciazak
Piknik

Dołączył: 24 Kwi 2015

PostWysłany: Nie 21:21, 26 Kwi 2015    Temat postu: Przyganial kocioł garnkowi,czyli wasza kompromitacja

Nas probojecie pouczac a wasza zgoda targowek(domyslam sie ze i wy byliscie na tymmeczu) obsrała sie przed polonia uciekaliscie jak szczury.

Najpierw sami sie ogarnijcie a potem sie bierzcie za morały.

A tu macie porownanie jak swi zareagowal

wyszkowiak
Rozkręcający się kibic

Dołączył: 18 Kwi 2015

PostWysłany: Nie 21:58, 26 Kwi 2015    Temat postu:

Zadyma na meczu w Raciążu - policja wyłapała kilkunastu chuliganów
2012-08-16 11:42:07 (ost. akt: 2012-08-30 12:47:55)
17 zatrzymanych, w tym trzech pod wpływem trunków i tyle samo nieletnich, 11 mandatów to dane liczbowe z wczorajszego ,,zadymienia” podczas ligowego meczu Błękitnych Raciąż z Bugiem Wyszków.
Podczas zatrzymania

Autor: DT
Połączone siły policji z Płońska i Raciąża, czekające w gotowości na ewentualne stadionowe rozruchy podczas inauguracji IV ligi, były zmuszone wkroczyć do akcji zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania.

W tym czasie w pobliżu stadionu przy ulicy Sportowej pojawiła się znaczna grupa zwolenników środowych rywali Błękitnych, w których szeregach, jak podaje policja, byli również ciechanowianie. Dodajmy, że tego dnia w Glinojecku Kryształ podejmował MKS Ciechanów. Przyjezdni wbiegli na płytę boiska, a sędzia przerwał na chwilę mecz.

,,Gościnne występy” w Raciążu dla kilkunastu osób zakończyły się na niskich wysokościach. Stróże prawa wspomagani przez owczarka szybko i skutecznie odcięli drogę ucieczki, wyłapując członków krewkiej ekipy. Na ziemi, w asyście policjantów, już do końca meczu leżało kilkunastu uczestników zajścia.

Zadyma podczas meczu Błękitnych z Bugiem Wyszków

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (7) »

- Wylegitymowano 17 osób, wypisano 11 mandatów po 500 zł. Na trzech nietrzeźwych skierowano wnioski do sądu, a trzech nieletnich odpowie przed sądem rodzinnym – informuje naczelnik Komendy Powiatowej Policji w Płońsku Iwona Pawłowska.

Rzeczniczka prasowa policji dodaje, że goście nie przyjechali do Raciąża w sposób zorganizowany, czyli autobusem, tylko dojechali na mecz busami. Jak nieoficjalnie było słychać, przyjezdnym uszkodzono samochody. (DT, RED)

Przeczytaj cały tekst: Zadyma na meczu w Raciążu - policja wyłapała kilkunastu chuliganów - Płońsk [link widoczny dla zalogowanych]
wyszkowiak
Rozkręcający się kibic

Dołączył: 18 Kwi 2015

PostWysłany: Nie 22:00, 26 Kwi 2015    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

A to pamietasz?Fury nam przerysowaliscie na parkingu,nie macie pojecia o kibicowaniu nara

Btw Nie radze wam sie wybierac do na mecz do wyszkowa a juz zwlaszcza fura

PostWysłany: Nie 22:40, 26 Kwi 2015    Temat postu:

Nie wiem gdzie Ty kogoś tam widzisz, żeby uciekał bo ja jak już to widzę, że z prawej strony właśnie dochodzą nowe osoby. Przypatrz się a widać jak kilku osobników maskuje się więc ewidentnie jest wola podjęcia walki. GKP, które tego dnia wspieraliśmy w ponad 20 osób, zbiegło za trybunę gdzie była największa szansa na konfrontację. KSP gdy zauważyło, że zaczynają puszczać spawy od ogrodzenia przestało nim machać i na tym się zakończyła ich "próba" dostania się do gospodarzy. Klasyczna pokazówka. Kto był ten doskonale wie jaka jest prawda. Wrzucam jeszcze relację GKP i późniejszy komentarz do postów KSP na potwierdzenie tego co napisałem powyżej:

Cytat:
Nas na meczu z sąsiadkami ok. 150-170 głów w młynie, tak naprawdę ciężko oszacować, pierwszy raz młyn nie zmieścił się na jednym sektorze. Na płocie 3 flagi, w tym jedna Dolcanu Ząbki, oraz dywan z barw Polonii. Tego dnia wspierali nas: Nadnarwianka Pułtusk: 25 osób, Dolcan Ząbki: 20, Zagłębie Sosnowiec: 6, Sieksa Warszawa: 5 i Warszawianka: 5. Polonia, mimo iż wykupiła całą pulę 100 biletów, melduje się w 50-70 osób, choć sami uparcie twierdzą, że była ich 100 Emotikon wink Na meczu sporo wymian uprzejmości, w przerwie Polonia próbuje wyłamać płot dzielący ich od naszego sektora, my w tym czasie próbujemy przebić się przez kordon ochroniarzy różnymi drogami, ostatecznie jednak gdy spawy zaczynają puszczać... Polonia się wycofuje, typowa pokazówka. Goście bez flag, więcej barw na naszym płocie niż w ich sektorze, dopingu z ich strony w drugiej połowie praktycznie brak.

Cytat:
Tym postem kończymy temat meczu z Polonią, jest to odpowiedź na wszystkie fałszywe relacje czarnuchów:
-Było was maksymalnie 80, a nie 100, choć faktycznie sprzedanych zostało 100 biletów. Nie zmienia to faktu, że tyle osób w sektorze gości nie zasiadło
-Wrzucanie filmików pokazujących sektor, podczas gdy piszemy, że całe zajście miało miejsce za sektorem jest śmieszne.
-Gdy czekaliśmy za waszym sektorem, mieliście do pokonania OTWARTĄ bramę wejściową na sektor, nie wyszliście, bardziej interesowało was szarpanie płotem.
-Flagi zniknęły z sektora i nie rozumiemy o co tyle szumu - normalną reakcją jest zwijanie flag podczas gdy rywal stara się wyskoczyć ze swojego sektora.
-Tak się spinaliście na ten mecz, a nie zabraliście ani jednej flagi, nie wspominając o tym że naliczyliśmy raptem dwie osoby w bluzach Polonii, szalika natomiast nie zabraliście nawet jednego
-Nie uważamy, żebyśmy zapretentowali się "pizdowato" - było nas 170 osób w młynie, masa osób pod stadionem i komplet publiczności.
PS. Śpiewanie "jesteśmy zawsze tam" na meczu 2 km od waszego stadionu też nieźle brzmiało!
PS2. apropo zamieszania w przerwie: To jest ściema, nas tu nie ma: [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez dylan_młodszy dnia Nie 22:46, 26 Kwi 2015, w całości zmieniany 2 razy
Invictus

Dołączył: 11 Maj 2006