Wyjasnienie nieporozumienia Nadnarwianka-Blekitni Raciaz2015

tecza34
Początkujący kibic

Dołączył: 31 Maj 2012

PostWysłany: Pią 13:45, 03 Kwi 2015    Temat postu: Wyjasnienie nieporozumienia Nadnarwianka-Blekitni Raciaz2015

Tak sie sklada,ze bylem na tym meczu bo mamy zgode z raciazem,zaszlo zwykle nieporozumienie,poprostu jak zaintonowaliscie "ilu was bylo w Poznaniu ilu was bylo?" czesc pomyslala,ze jestescie kibicami lecha stad zaczely sie te cale docinki,przepraszamy za czesc naszych kibicow ktora jest "niekorzesana"

PostWysłany: Pią 20:14, 03 Kwi 2015    Temat postu:

A Ty Fanatikos czy jak?

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Pią 22:56, 03 Kwi 2015    Temat postu:

Ile bedziecie wyjazd do Pultuska wspominac?rok dwa?a moze juz do konca zycia,nie widzicie ze na idiotow wyszliscie?Wam sie wydaje,ze estescie bohaterami
tecza34
Początkujący kibic

Dołączył: 31 Maj 2012

PostWysłany: Nie 14:39, 05 Kwi 2015    Temat postu:

Jestem fanem blekitnych raciaz,mini ultrasem

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Pon 19:23, 06 Kwi 2015    Temat postu:

Mini ultrasem Confused Ale to chyba takim bardzo mini mini mini Evil or Very Mad
Pestek

Dołączył: 22 Maj 2006

PostWysłany: Śro 14:29, 08 Kwi 2015    Temat postu:

Jak kurewsko nie ogarniętym i nieobeznanym trzeba być, żeby pomylić nas z kibicami Lecha? Co więcej, jak taka osoba może mieć wpływ na to co jest śpiewane na wyjazdach? Jakiego poziomu jest ta ekipa, która przyjechała, a nie orientuje się w podstawowych sprawach? Takie tłumaczenia to kolejny strzał w stopę.

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Śro 20:52, 08 Kwi 2015    Temat postu:

Z raciaza do do plocka 44km a do Warszawy 93km,tam chyba czesc jest za wisla plock tak mi sie wydaje.

PostWysłany: Czw 9:41, 09 Kwi 2015    Temat postu:

rozkmina na ten temat zakończona.

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Czw 11:57, 09 Kwi 2015    Temat postu:

W raciazu bedą do 5 pokolenia wyjazd do nas wspominac Very Happy
wyszkowiak
Rozkręcający się kibic

Dołączył: 18 Kwi 2015

PostWysłany: Sob 23:21, 18 Kwi 2015    Temat postu:

Dzisiaj gralismy wyjazd w raciazu i musze przyznac,ze takich debili pajacy jak tam nigdy nie spotkalem,to wstyd dla Legii,ze taka ekipa sie z nia utozsamia,owszem moze pilkarska nadaja sie na 3 lige,ale kibicowsko to obciach dla Legii,tak sie sklada,ze znam jednego z raciazowych "ultrasow" a znamy sie notabene z AH w Pułtusku Laughing ,odgrazal mi sie tak pol zartem pol serio,ze na nastepnym meczu jak beda u nas grali to osmiesza nas kibicowsko jak Nadnarwianke Razz specjalnie wszedlem na to forum,aby dowiedziec sie oco tu chodzi?Z tego co pamietam to u was nie ma dopingu bo psiarnia jakies szopki robila?

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Nie 17:41, 19 Kwi 2015    Temat postu:

Spokojnie z tym awansem ich do 3 ligi jeszcze duzo kolejek zostalo

PostWysłany: Nie 18:46, 19 Kwi 2015    Temat postu:

wyszkowiak napisał:

napinali się, że grają u siebie. podkurwili nas tym i pomimo braku młyna zaczęliśmy z nich trochę szydzić. tacy z nich legioniści, że na pytanie ilu ich było w Poznaniu (w domyśle na meczu Lech-Legia) odpowiedzieli nam "poznańskie słowiki" Laughing

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Nie 20:23, 19 Kwi 2015    Temat postu:

Raciaz kojarzy mi sie tylko z jozwiakiem niczym wiecej

PostWysłany: Pon 9:17, 20 Kwi 2015    Temat postu:

dajcie już spokój. temat zamknięty. każdy wie, że nie warto sobie nimi zawracać głowy. ewentualnie beke można robić. jakeś foty januszowe itp, to w sumie może być dobre miejsce na to.
wyszkowiak
Rozkręcający się kibic

Dołączył: 18 Kwi 2015

PostWysłany: Pon 17:53, 20 Kwi 2015    Temat postu:

Aha,no tak myslalem,ze to byla jakas blazenada,jak trafia jakas konkretniejsza ekipa(nie to zebym cos mial do was,ale sami mowiliscie,ze nie krecicie mlynu) to wroca bez zebow z tego wyjazdu
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nadnarwianka Pułtusk Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie GMT
Idź do strony 1, 2  Następny