3 LIGA??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Czw 7:58, 11 Maj 2006    Temat postu:

no zobaczymy wczoraj wygrany mecz,i Nadarzyn zremisowal,teraz trzeba z Gwardia nie przegrac w sobote jeszcze 8 kolejek

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Czw 8:13, 11 Maj 2006    Temat postu:

kurwa dlaczeego ja mam napisane zgred z krytej?jak ja nigdy na meczach nie siedze na krytej Surprised ile musze postow napisac zeby wyskoczylo cos innego?
pieniek

Dołączył: 06 Maj 2006

PostWysłany: Czw 11:45, 11 Maj 2006    Temat postu:

Nie flodoj serwera tylko edytuj posty Neutral .
I nie klnij, pożądne forum Razz
kowal
Pułtuski Fanatyk

Skąd: Nadnarwianka 91'

PostWysłany: Sob 19:40, 13 Maj 2006    Temat postu:

hehe tez bylem zgredem z krytej ale zacząłem pisać
Majkel

PostWysłany: Nie 7:06, 14 Maj 2006    Temat postu:

@up

nie wiem czy to jest wiadomość na ten temat. piszcie sensownie, typowe nabijanie postów, co w drugim temacie robi się jakiś ot Confused

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Pon 16:59, 15 Maj 2006    Temat postu:

No to witam! troche nam sie temat rozjechał ale no cóz nic na to nie poradzimy. Miałem sie wybrac na sobotni mecz do Warszawy ale w ostatniej chwili zmieniłem plany i ruszyłem na impreze do Olsztyna. Ale nie o tym tu mi pisać. Bardzo ważne punkty zdobyte na wyjeżdzie. Jeszcze nie mozemy sobie pozwolić na strate punktów u siebie i potem bedzie z górki. Założyłem sobie ,że nagoretszy okres dla naszych to włąsnie ten maraton jakie teraz sie odbywa. Mecze co 3,4 dni to dla graczy z 4 ligi nie pzrelewki ale jak widac nasi bardzo dzielnie to znoszą. Obawiam się troche tego środowego meczu.Przegrana juz wsrode może mocno zadecydować nad końcowymi roztrzygnieciamy w naszej lidze. Druzyna z Ostrołeki napewno bedzie robić wszystko aby urwać nam punkty. No ale trzeba byc dobrej wiary w srode o 17 napewno nie zabraknie emocji. Kiedy wy zbieracie do tych puszek?? bo nigdy na was nie trafiłem ?

PostWysłany: Pon 19:39, 15 Maj 2006    Temat postu:

Z Koroną wygramy na luziku, mecze w tygodniu u siebie zawsze przynoszą 3 pkt, zobaczysz teraz. Najbardziej obawiam się o sobotni mecz z Nadarzynem, byle chociaż 1 pkt był Confused

Co do zbiórki, to zobaczymy jak to będzie. Planujemy zbierać przy głównym wejściu na stadion, przed meczem. Mam nadzieje że kolesie co zawsze tam bilety sprzedają to sie nie przyczepią do nas Surprised

PostWysłany: Wto 16:08, 16 Maj 2006    Temat postu:

W Nadzarzynie bedzie naprawde ciezko. remis by byl bardzo dobrym wynikem dla nas, jednak tylko w wtedy gdy wczesnij zdobędziemy 3 punkty w meczu z Koroną.

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Czw 22:33, 18 Maj 2006    Temat postu:

No to sie porobiło. Niestety wykrakałem ten środowy mecz Crying or Very sad. Ale do konkretów. Strata 3 punktów mocna zmniejszyła nasz awan do 3 ligi ktory i tak dla mnie był nie wykonalny od samego poczatku. Co do postawy sędziów to nie ma co sie rozpisywac słabo i beznadziejnie. Czy dostali cos pod stolikiem Rolling Eyes nie wiem ale rozmawiajac z kumplami po straci brami smiałem się ze nie zdziwi mnie jakas czerwona kartka na osłode dla Nadnarwianki no cóz Polska piłka jest nadwyraz pzewidywalna a zwłaszcza w 4 lidze Wink . A wiec wzieli czy nie nie nam to oceniac. Inna kwestja ,ze czeka nas mcz pomiedzy dwoma drużynami z Ostrołeki a i tu wynik chyba juz dawno został ustalony poza boiskiem. Ale to sie wszystko okarze w swoim czasie. Nasuneła mi sie jeszcze jedna sprawa co do tego ,ze nie nam jest awansować. Mianowicie Ostrołeka to wielka aglomeracja, 2 druzyny w 4 lidze jedna z aspiracjami na awans konkretne finanse i trener z papierami.Do tego dochodza działacze w PZPN którzy niestety ale maja cos do powiedzenia w 4 lidze dlatego Pułtusk jak miasteczko nie miało szans na wychylenie sie poza rejon 4 ligowych boisk bo po 1- brak sponsora, 2- brak tradycji 3 ligowych, 3- brak działaczy kórzy by mogi jakos pomóc w awansie. Niestety pozostaje nam sie bujac po 4-ligowych boiskach Rolling Eyes . W sobote acry warzne spotkanie nie wiem jak tam morale panuja w naszej druzynie ale po ostatnimk gwizdku słabo to wygladało i boje się tylko żeby to sie nie skonczyło tragedia.

PostWysłany: Sob 8:27, 20 Maj 2006    Temat postu:

Jak zwykle cala rywalizacja odbedzie sie poza boiskiem. Jesli dzis przegramy to bedzie to tylko potwierdzeniem

PostWysłany: Sob 17:18, 20 Maj 2006    Temat postu:

wygrywamy teraz w środe z Okęciem i wracamy do gry! Very Happy jak wygramy będziemy tracić tylko 1 pkt do Narwi a jak wiadomo my najtrudniejsze mecze mamy już za sobą a Nadarzyn, Narew i HID będą teraz grać pomiędzy sobą - musimy to wykorzystać! Razz

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Sob 19:10, 20 Maj 2006    Temat postu:

No wyniki dziś nam lekko dopisały!!1 ale nie zapominajmy że Narew ma mecz z Koroną i tu juz chyba niespodzianki nie moze być i dlatego tak ten środowy mecz był tak istotny dla nas.
dawid
Piknik

Dołączył: 13 Maj 2006

PostWysłany: Sob 19:35, 20 Maj 2006    Temat postu:

Moim zdaniem to juz nie mamy co marzyć o 3 lidze. Dobrze że dzisiaj remis w Nadarynie

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Czw 10:55, 25 Maj 2006    Temat postu:

No to jestesmy juz po meczach zaległych i teraz pozostaje nam walka. Nadal jestem przekonany ,ze mecz z Korona wyjasnił w 75% kwestje awansu. 25% pozostawiłem na inne wyniki . Wczorajszy mecz bez emocji. Jak zwykle pierwsze 45 minut dobre a nastepne 45 to juz inny mecz. Sam nie wiem co o tym myslec ale nie mamy takiego potencjamłu w obronie żeby grac na utrzymanie wyniku . Ale j anie jestem trenerem tylko kibicem który sie chyba nie zna na piłce.

Dołączył: 11 Maj 2006

PostWysłany: Czw 11:17, 25 Maj 2006    Temat postu:

musi byc remis Narew-Korona,albo Narew nie moze wygrac w Nadarzynie,bo inaczej nie ma co marzyc,no i jeszcze z Nasielskiem trzeba byloby sie ugadac
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny