Skąd: K.E.N

PostWysłany: Czw 11:25, 25 Maj 2006    Temat postu:

Invictus napisał:
musi byc remis Narew-Korona,albo Narew nie moze wygrac w Nadarzynie
A jak nie bedzie remisu to niech wygra Korona to chyba lepiej niz Narew bo chociaz tyle punktow co oni bedziemy mnieli a potem bede 3mał kciuki za Mazur zeby z nimi wygrali.

PostWysłany: Pią 16:00, 26 Maj 2006    Temat postu:

Ostatnim zespołem który wygrał na Witosa był Dolcan tylko nie pamietam w którym roku Shocked Smile I chyba nie ma co się cudów spodziewac Crying or Very sad

no i jeszcze z Nasielskiem trzeba byloby sie ugadac

Nie ma co sie ugadywac. Jedziemy do nich i wygrywamy.

Patrzac obiektywnie jesli do ostatniej kolejki bedzie szansa Nadnarwianki na awans to pewnie kluby sie dogadaja. Mysle ze podobnie bylo by gdyby to Żbik mnial awansowac. Chore ale prawdziwe bo to przeciez realia 4 ligi.
Invictus

Posty: 753

PostWysłany: Sob 10:15, 27 Maj 2006    Temat postu:

pewnie bedzie tak w Ostrolece.Panowie normalny mecz trwa do 70 minuty,druzyna ktora bedzie prowadzic do 70 minuty jest zwyciezca czyli juz ma sie nic nie zmienic,jesli bedzie remis do 70 minuty to Korona ma odpuscic mecz.Zebysmy sie sami niewyeliminowali,tak bedzie prawdopodobnie
Invictus

Posty: 753

PostWysłany: Sob 11:11, 27 Maj 2006    Temat postu:

Nadarzyn zremisowal z Okeciem 3-3 i uwazam ze to nie dobrze sie stalo gdyz nie ma juz praktycznie szans,i mecz z Narwia moze byc "luzny"albo poprostu sprzedany.Lepiej zeby wygrali bo do nas i tak mieli by 1pkt straty a my jesli chcemy marzyc o wejsciu to musimy wygrywac wszystko
stoprocent

Posty: 1723

PostWysłany: Sob 16:33, 27 Maj 2006    Temat postu:

Nie wiem skąd wziąłś te informacke, ale okazały sie one nie prawdziwe. Nie wiem po co piszesz skoro nie masz 100 % pewności.

PostWysłany: Sob 18:38, 27 Maj 2006    Temat postu:

Widze ,że emocje po mocu jeszcze nie opadł. Udało mi sie wrócic z Warszawy na 2 połowe dzisiejszego meczu. Wynik 3-0 jak najbardziej nam sie nalezał. Wynik Narwi jak dla mnie wielkie zaskoczenie 0-0 chyba chłopaki sie nie dogadali co do stawki ale jak dla nas to bardzo dobrze. Treaz zostały 3 mecze 2 wyjazdy i jeden u siebie . Wyjazdy jak wyjazdy zawsze cięzki ale Nasielsk powinnismy przy takiej formie pokonac. Narew tez ma nie zawesoło z meczami ,a wiec liga nam sie zrobiła bardzo ciekawa. Zobaczymy przed ostatnia kolejka czy połowa miasta wybierze się do Nasielska żeby ogladac najwazniejsze spotkanie tego sezonu.Jako ,ze nadal do mnie nie dociera 0-0 z Ostrołeki to chyba wyskocze na piwko.
Dz

Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 1698

Skąd: Pułtusk

PostWysłany: Sob 19:53, 27 Maj 2006    Temat postu:

w Warce wygramy moim zdaniem, decydujacy bedzie mecz w Pułtusku z Pogonia Grodzisk dlatego wszyscy niech przyjda wspomoc dopingiem do ch***
stoprocent

Posty: 1723

PostWysłany: Nie 2:20, 28 Maj 2006    Temat postu:

brachu napisał:
Zobaczymy przed ostatnia kolejka czy połowa miasta wybierze się do Nasielska żeby ogladac najwazniejsze spotkanie tego sezonu.Jako ,ze nadal do mnie nie dociera 0-0 z Ostrołeki to chyba wyskocze na piwko.

tAK kUR.. Wszyscy udeżaja na Nasielsk. Potrzeban tam jest wielka rozpierduch i mocny doping, dzieki temu o wynik bede spokojny.
Pestek

Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 668

PostWysłany: Nie 16:44, 28 Maj 2006    Temat postu:

Na Pogoń w młynie musi być dużo osób... musimy sie pokazac z dobrej strony !! Mam nadzieje, ze jak juz wejdziemy do 3 ligi to przyłączy sie do nas troche ludzi !! Very Happy
Globus

Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 522

PostWysłany: Pon 6:25, 29 Maj 2006    Temat postu:

Podczas meczu z Pogonią na pewno jeszcze nie będziemy w III lidze, ale tak jak Dz napisał będzie to zapewne decydujący mecz
Invictus

Posty: 753

PostWysłany: Śro 20:04, 31 Maj 2006    Temat postu:

kurwa jaka szkoda ze Korona na Delcie dzis punktow nie zostawila,bylo blisko bo fopiero w 85 minucie strzelili na 2-1,kur...jakby byl ten remis to praktycznie Korona by sie juz nie liczyla...
Pestek

Posty: 668

PostWysłany: Sob 11:34, 03 Cze 2006    Temat postu:

Nadarzyn wygrał z Narwią... trzeba wykorzystać taką szansę... jeśli Nadnarwianka wygra z Warką to o ile sie nie myle bedzie miała 3 pkt przewagi nad Nadarzynem i 4 nad Narwią ... Very Happy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nadnarwianka Pułtusk Strona Główna -> Nadnarwianka Pułtusk Wszystkie czasy w strefie GMT