Byli zawodnicy Nadnarwianki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Następny

PostWysłany: Sob 17:57, 02 Paź 2010    Temat postu:

Czapki z głów przed kibicami Nadnarwianki za wspomaganie drużyny i nieodwracalność się w trudnych chwilach,może klub i zawodnicy kiedyś Was doceni,jesteście wzorem dla innych kibiców,pozdrawiam.

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Pią 15:52, 03 Gru 2010    Temat postu:

Sebastian Janusiński raczej kończy swoja przygodę ze Stilonem.

"Prezes GKP Gorzów Wielkopolski Sylwester Komisarek chce rozstać się z siedmioma graczami. Pod znakiem zapytania stoją dalsze występy w pierwszoligowcu Michała Ilków-Gołębia.

- Zrezygnujemy z siedmiu piłkarzy. Sprzedawać nie będziemy. Jeden klub przedstawił nam ofertę za Emila Drozdowicza, ale jak go sprzedamy, to kto nam będzie gole strzelał? Chcemy rozwiązać umowę z Arturem Andruszczakiem. Będziemy szukać nowych zawodników w miejsce Pawła Wojciechowskiego i Krzysztofa Kaczmarczyka, oddamy wypożyczonych Damiana Jaronia, Krystiana Feciucha i chyba też Adama Banasiaka. Oni niewiele wnieśli do naszej gry. Do Bielska-Białej wrócił już Łukasz Ganowicz, a Josef Petřík poprosił nas o rozwiązanie umowy. Jest jeszcze Sebastian Janusiński, który w Gorzowie gra dwa lata, a nie przebił się do składu, znak zapytania stawiamy przy Michale Ilków-Gołąbie. Chcemy zostawić szkielet drużyny. Liczymy, że zostanie z nami też trener Krzysztof Pawlak - mówi prezes."

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Sob 12:08, 04 Gru 2010    Temat postu:

Warto odnotować też dość dobrą rundę w wykonaniu chłopaków z Pułtuska Tomka Wełny i Mateusza Lisieckiego.
Wełna: [link widoczny dla zalogowanych]
Lisiecki: [link widoczny dla zalogowanych]
Z tego co kojarzę mieli oni szanse treningów w drużynie seniorów, chociaż co do Tomka ręki nie daję.
Pestek

Dołączył: 22 Maj 2006

PostWysłany: Sob 13:00, 04 Gru 2010    Temat postu:

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Sob 13:51, 04 Gru 2010    Temat postu:

"Szkoda tylko, ze Welniakowi przyszlo grac w druzynie z Grodziska. Moze sie jeszcze nawróci"
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej jeżeli chciał się w tym kierunku rozwijać to raczej w Pułtusku miał dużo mniejsze szanse, a poza tym KSP ma chyba dość dobrą szkółkę. Piecyk miał ofertę testów w ŁKS-ie odrzucił ją i jak skończył niestety wszyscy wiedzą...a szkoda bo miał chłopak talent.

Ostatnio zmieniony przez MF dnia Sob 13:52, 04 Gru 2010, w całości zmieniany 1 raz
Dz

PostWysłany: Sob 14:58, 04 Gru 2010    Temat postu:

Obaj trenowali z druzyną seniorów już nie raz, ale na wejście do 23-osobowej kadry na stałe muszą jeszcze poczekać.

Z drugiej strony Wojciechowski nie dostanie stadionu i przeniesie zabawki gdzie indziej i Wełniak zostanie na lodzie. A ten śmieszny klubik miejmy nadzieję się rozpadnie.

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Sob 15:27, 04 Gru 2010    Temat postu:

Na lodzie raczej nie zostanie młody zawodnik regularnie grający w ME o czymś to świadczy. tym bardziej, że ma dobre warunki fizyczne. może przejdzie do innego klubu ME lub I,II ligi.

PostWysłany: Sob 19:44, 04 Gru 2010    Temat postu:

Paradoksalnie właśnie jakby Wojciechowski zabrał zabawki to mogłaby się pojawić szansa dla młodych, bo pewnie czołowi piłkarze zostaliby przeniesieni w nowe miejsce. Zresztą mając cv Wełniaka to jakiś klub z co najmniej II ligi chyba w miarę łatwo znaleźć.

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Sob 22:40, 04 Gru 2010    Temat postu:

Globus ma rację. Zresztą Wełniak siedzi już tam parę ładnych lat i myślę, że jego pozycja w drużynie jest dość mocna. A jeszcze wracając do wypowiedzi Pestka to, że ktoś gra w KSP nie znaczy, że jej kibicuje. Piecyk i Maro też tam grali, a nie słyszałem żeby byli jej fanami.

PostWysłany: Sob 15:47, 11 Gru 2010    Temat postu:

przydałoby się jakieś podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu naszych byłych graczy Wink
jagunio1234
Piknik

Dołączył: 26 Gru 2010

PostWysłany: Nie 22:57, 26 Gru 2010    Temat postu:

a iwo zubrzucki gra w iławię 2 liga nieco strzela tam bramki i gra w pierwszym składzie.

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Pon 13:28, 27 Gru 2010    Temat postu:

dziś Rysiek ma urodziny, [link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Pon 14:36, 27 Gru 2010    Temat postu:

Ważna data. Sto lat Richard.

Swoją drogą chciałem wytropić co obecnie dzieje się z Ryśkiem, ale jakoś mi się nie udało. Znalazłem za to ciekawe info, że zawodnikiem Polonii Warszawa został z polecenia Jurka Engela. A więc to taka perełka biegała po naszej pułtuskiej murawie Razz.

PostWysłany: Pon 15:01, 27 Gru 2010    Temat postu:

pewnie na jakieś plantacji bawełny na Florydzie śmiga Twisted Evil
barusek17

Dołączył: 22 Lip 2009

PostWysłany: Pon 15:36, 27 Gru 2010    Temat postu:

tak samo jak Bartłomiej Fogler taki mały talent on teraz gra w lidze angielskiej chyba w Crewe Alexandra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Następny