Okres przygotowawczy (lato 2007)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Czw 21:40, 19 Lip 2007    Temat postu:

Pero(N) napisał:

Mariusz napisał:

no szczerze mowiac to nie mam pojecia po co oni tam pojechali i nad czym tam pracuja

mhm Ja też nie wiem co można robic pod namiotem na zgrupowaniu. Smile Ale mam nadzieje ,że wiekszej kichy od tego sezonu nie zobacze bo wstyd Mi bedzie przez znajomymi z Olsztyna . No chyba ,że nie przystąoimy do III ligi w tym sezonie . Pozdro dla kumatych
bibbid

Dołączył: 19 Lip 2007

PostWysłany: Czw 22:13, 19 Lip 2007    Temat postu:

Mariusz napisał:
Chyba masz nikłe pojęcie o przygotowaniach do sezonu i nad czym obecnie pracuje sie na obozie w Grabówcu, gdzie nie ma boiska do treningu. A co do Legionowi to w przyszłym roku możemy juz grać z nimi w III lidze,

Kolego prosze cie nie ucz nas kibicow jakie jest przygotowanie druzyny do sezonu Oddajemy za was swoje gardla a w ostatnim sezonie nic w zamian nie dostalismy. W tym sezonie oczekujemy lepszych wynikow po tym obozie w Grabowcu .
Mariusz
Pułtuski Fanatyk

Dołączył: 05 Lut 2006

PostWysłany: Pią 9:51, 20 Lip 2007    Temat postu:

W Grabówcu są domki a ponadto dużo ciekawych tras do biegania i robienia kondycji i wytrzymałości, szybkości itp.

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Pią 11:10, 20 Lip 2007    Temat postu:

Mariusz napisał:
mhm no to mam nadzieje ,żę wyrobili tą kondycje bo w poprzednim sezonie cienko to wyglądało. Lepiej wychodzilo im picie piwa na imprezkach studenckich i u siebie w kwaterce na 3 maja Rolling Eyes . Dla mnie poziom gry w tym sezonie nie zmieni sie a można powiedzić ,że w 80% bedzie słabszy dlatego KIBICU NIE SPODZIEWAJ SIE CZEGOS WIELKIEGO W TYM SEZONIE.

A na marginesie kolega z drużyny , że tak usilnie broni kolegów. Cool

PostWysłany: Pią 13:32, 20 Lip 2007    Temat postu:

A na marginesie kolega z drużyny , że tak usilnie broni kolegów. Cool

Mariusz to trener młodzików Nadnarwianki, tylko nie wiem który rocznik, ostatnio wybrany do zarządu Nadnarwianki Wink

Widze Panowie nakręciliście ostrą gadke na forum, proponuje troszke lżej podejść do tematu. amen

Ostatnio zmieniony przez dylan_młodszy dnia Pią 13:34, 20 Lip 2007, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Pią 13:34, 20 Lip 2007    Temat postu:

dylan_młodszy napisał:

mhm Cool

PostWysłany: Nie 11:34, 22 Lip 2007    Temat postu:

Nadnarwianka - OKS Otwock 2:4. Kolejna mocna IV ligowa druzyna z ktora moglismy przegrac?ehh coraz gorzej

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Nie 15:24, 22 Lip 2007    Temat postu:

Pero(N) napisał:
Cool może to efekty zgrupowania w Grabówcu Laughing
Dz

PostWysłany: Nie 17:46, 22 Lip 2007    Temat postu:

skład z wczorajszego sparingu: Salik - Granosik, Wełna, Piecychna, Zalewski, Boratyński, Ausfeld, Parszewski, Warda, Dobrowolski i testowany gosc co strzelił bramke.

a OKS teraz ma mocny skład ale nie wiem w jakim grał wczoraj.

w środe sparing z Narwią, podobno moze bedzie u nas.

PostWysłany: Nie 19:42, 22 Lip 2007    Temat postu:

OKS ma mocny sklad, Legionovia byla 3 w lidze itd itp.ale oni graja o lige nizej jak dla mnie powinnismy ogrywac IV ligowcow bo jak chcemy walczyc o utrzymanie?a tak przy okazji tomamy bardzo ciekawych sparingpartnerow - sami IV ligowcy (Ciechanow chyba juz nawet V liga). dla porownania plan przygotowan naszego pierwszego rywala i beniaminka Dolcanu:

Polonia Warszawa - Dolcan 3:0

14 lipca - Znicz Pruszkow, Narew Ostroleka,
18 lipca - Mazur Karczew, Warmia Grajewo,
21 lipca - Stal Rzeszow,
24 lipca - KSZO Ostrowiec Swietokrzyski,
27 lipca - Gornik Leczna, Lada Bilgoraj,
1 sierpnia - GLKS Nadarzyn,
4 sierpnia - Radomiak Radom.

PS: zaedytowalem i wyjebalem w piździec troche zbednych postow. Zachowajmy pewne opinie dla siebie Smile pozdro dla ogarnietych Wink

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Nie 20:05, 22 Lip 2007    Temat postu:

Zdecydowanie okres przygotowawczy nie wygląda najlepiej i dobór przeciwników jest co najmniej śmieszny. Na szczeblu III ligi chyba wypada zagrać chociaż z 4 mecze z równymi sobie drużynami a nie kopanie piłki z IV ligowcem no chyba ,że ma to jakiś sens . Ogólnie z chęcią bym obejrzał Nadnarwianke w jakimś meczu bo bardzo ciekawi mnie jak ta gra wygląda. Poza tym coś chyba Karolowi nie udaje się wybić z tego miasta co mnie martwi bo tu to sie chłopaczyna marnuje . Co do reszty składu się nie wypowiadam bo po co Smile A i coś wiadomo z licencją ?
Dz

PostWysłany: Nie 20:16, 22 Lip 2007    Temat postu:

Cytat:
PS: zaedytowalem i wyjebalem w piździec troche zbednych postow. Zachowajmy pewne opinie dla siebie pozdro dla ogarnietych

po to jest to forum, zeby kazdy napisał swoje zdanie, najlepiej Ty tez zachowaj swoje opinie na temat druzyny do pierwszych meczów w lidze, tym bardziej jak nie widziales tych sparingow.

zeby nie rozmywac sparing z Narwia na pewno u nas.

PostWysłany: Nie 20:24, 22 Lip 2007    Temat postu:

brachu napisał:

no wlasnie z nimi gramy...niestety Confused ja tez chetnie ich zobacze takze do zobaczenia na meczu

Dz napisał:

ale wyrazil swoje zdanie w sposob obraźliwy czy straszac kogos? Wink no chyba nie Wink proponuje jak cos do dogadania na gg

wyniki mowia same za siebie Rolling Eyes

zeby nie bylo OT: o ktorej moze wiesz?i podbijam pytanie o licencje

PostWysłany: Nie 23:37, 22 Lip 2007    Temat postu:

pewne forum kibicowskie, kmtw napisał:
Do MKS-u Ciechanów dołączył Paweł Białowicz który do tej pory grał w rezerwach Nadnarwianki Pułtusk a wcześniej w pierwszym składzie drużyny z Pułtuska.
Dz

PostWysłany: Pon 6:46, 23 Lip 2007    Temat postu:

a ten co strzelił jedną z bramek z Otwockiem to Daniel Dylewski.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny