Okres przygotowawczy (lato 2007)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

PostWysłany: Sob 19:33, 28 Lip 2007    Temat postu:

Ja już jestem przy pierwszym meczu ligowym z Dolcanem Ząbki. Myśle, że w meczu z beniaminkiem mozemy szukać punktów. Ciekawi mnie w jaki dzień bedzie mecz. Mam nadzieje, że w niedziele w innym wypadku niestety nie pojawie sie pewno. :/
Kaizer

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Pon 6:23, 30 Lip 2007    Temat postu:

04 sierpnia 2007 roku (sobota) sparing Nadnarwianka Pułtusk - Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Mecz odbędzie się w Pułtusku.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Kaizer

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Wto 6:42, 31 Lip 2007    Temat postu:

Testowany ostatnio przez nasz klub 27-letni obrońca Marcin Grabowski, został dziś (30.07) piłkarzem Korony HiD.

"(...)Marcin Grabowski jest już naszym piłkarzem i z jego występami wiążemy duże nadzieje" - powiedział dyrektor klubu, Robert Juchniewicz.
Grabowski to wychowanek Narwi, dotychczas występował w niemieckim VfB Annaberg, rezerwach Orlenu Płock, Wigrach Suwałki, litewskim Żalgirisie Wilno, ŁKS-ie Łomża i Zniczu Pruszków. Ostatnio był testowany przez Nadnarwiankę Pułtusk m.in. podczas sparingu z ostrołęcką Narwią.

Źródło: www.koronahid.sfera.pl

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Wto 15:42, 31 Lip 2007    Temat postu:

hehe podobno pojawilo sie tego troche na Pułtuskich słupach Wink Rolling Eyes

PostWysłany: Wto 16:14, 31 Lip 2007    Temat postu:

Laughing no nie moge...
Gerardl
Początkujący kibic

Dołączył: 13 Lip 2006

PostWysłany: Wto 18:33, 31 Lip 2007    Temat postu:

Tez o tym slyszalem Very Happy
Mariusz
Pułtuski Fanatyk

Dołączył: 05 Lut 2006

PostWysłany: Wto 20:59, 31 Lip 2007    Temat postu:

Ten co to napisał, nie ma odwagi sie pod tym podpisać. Co może świadczyć o złośliwości i antypatii do klubu. Jak ma jakieś problemy z wypłacalnością to niech idzie do komornika (chyba , że wynajmuje sie chatę bez meldunku i płacenia podatku do Urzędu Skarbowego) Ciekawe ile lat na tym już zarabia. Jak nie pasuje to niech wynajmuje studentom, wówczas będzie miał lepszy porządek. Coś o tym wiem.

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Śro 9:08, 01 Sie 2007    Temat postu:

Mariusz napisał:
jak najbardziej sprawa do sądu Cool tylko troche wstud i siara dla klubu.
Dz

PostWysłany: Czw 9:11, 02 Sie 2007    Temat postu:

skład w wczorajszym meczu z Serockiem: Salik - Bobowski, Dobrowolski, Wełna, Piecychna - Warda, Granosik, Chmielewski, Zalewski - Rembowski, Boratyński. Po przerwie grali Elak, Rembiejewski, Ausfeld, Salamon.

Moze cos pomyliłem w ustawieniu na pewno Dobrowolski gra teraz na obronie, dobrze grał Asfalt oprocz 2 bramek strzelił jeszcze w poprzeczke. Rasiak siedział na ławce jakas kontuzja chyba niegroźna.

ps [link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Sob 10:59, 04 Sie 2007    Temat postu:

Nadnarwianka - Świt 1:3
dla Nadnarwianki: Dylewski
dla Świtu Janusinski? z karngo, Janusinski, ?

ogolnie mecz taki sobie sporo kopaniny. Nadnarwianka miala minimalna przewage optyczna lecz niewiele z niej wynikalo bo obrona Switu gralal bardzo dobrze.W pierwszej polowie zagrozenie pod bramkami rodizlo sie glownie po stalych fragmentach gry (strzal Parszewskiego) jendak to Świt strzelil bramke po faulu Zalewskiego (moim zdaniem zupeleni sluszny karny). W 2 polowie obraz nieiwel sie zmienil. Nadnarwianka strzela bramke bo rzucie wolnym z ok 25 metrow po CUDOWNYM strzlae Dylewskiego. Jednak nasza obrona tego dnia poppleniala sporo bledow i niedlugo potem Swit po bramce Janusinskiego z glowki po rzucie roznym obejmuje prowadzenie a za kilka minut po ladnej klepce przy linii i dosrodkowaniiu wychodzi na 2 bramkowe prowadzenie. wynik nie ulegl zmianie do konca meczu

Nadnarwianka

w druzeniu Switu caly mecz rozegrali Lendzion i Iwanowski do niedawna pilakrze Nadnarwianki. Wkonocowce zmieniony zostal Janusinski rowniez byly gracz Nadnarwianki

PostWysłany: Sob 14:44, 04 Sie 2007    Temat postu:

Ładna relacja, tylko mam 2 pytania.
1) Jak się prezentowali na nietypowych dla siebie pozycjach Parszewski (środek pomocy) i Dobrowolski (środek obrony)?
2) Jestes w stanie kogoś wyróżnić za dobrą bądź słabszą postawę?

Swoją drogą widać, że z Janusińskiego piłkarz sprawdzający sie w sparingach. U nas też brylował, a potem co wyszło chyba wiadomo... No ale może w NDM się sprawdzi.

PostWysłany: Sob 19:39, 04 Sie 2007    Temat postu:

2)przede wszystkim Dylewski sporo mieszal strzaly ladne no i gol a tak to moze Dobrowloskiego i Welne ladnie kierowali defensywa Ausfelt jak wszedl tez troche namieszal.a i Rembiejewski calkeim ladnie, odwaznie gral
dosyc przecietnie Zales (głównie w defensywie) a tak to wieksozsc na srednim pozimie

PostWysłany: Sob 21:10, 04 Sie 2007    Temat postu:

Pero(N) napisał:
(szczegolnie w II polowie gdy za Chmielewskiego gral Salamon ktory jak wiadomo nie ma juz takiej kondycji)

Nie tyle kondycji, co checi grania w defensywie. Swoja drogą nie ma co sie dziwic. Mozna by powiedzieć, że ma ludzi od tego (czyt. od biegania Wink )
Dz

PostWysłany: Czw 8:02, 09 Sie 2007    Temat postu:

Wyglada na to, ze kadra juz sie nie zmieni: Gurlaga, Salik - Elak, Granosik, Wełna, Dobrowolski, Bobowski, Walesiak - Chmielewski, Salamon, Zalewski, Warda, Piecychna, Dziczek, Parszewski, Ausfeld - Boratyński, Rembowski, Dylewski, Rembiejewski.

Dołączył: 07 Maj 2006

PostWysłany: Czw 9:25, 09 Sie 2007    Temat postu:

Kiedy ten mecz w sobote czy niedzieli o oczywiście godzina może wybiore sie na niego wlasnym samochodem ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny