Pytania do prezesa/zarządu/pracowników MOSiR
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

PostWysłany: Pią 14:47, 06 Mar 2009    Temat postu:

stoprocent napisał:
Co to za pomysł na zabieranie piasku z piaskownicy dla lekkoatletów i wysypywanie go na boisko. Czemu ma to pomóc ??

o zgrozo. może Pan Edek jest w cugu? Wink
anonim
Piknik

Dołączył: 28 Lut 2009

PostWysłany: Sob 17:43, 07 Mar 2009    Temat postu:

boiskiem i obiektem sportowym ogólnie zajmuje się MOSiR. stadion należy do miasta i to miasto użycza go Nadnarwiance. ja w sprawy MOSiRu nie ingeruje bo sam jestem zdania że ich prace na stadionie to śmiech na sali, paranoja jakaś. czym miał służyć piasek?? podobno wypełnieniem dzur na boisku, ale dwa opady deszczy i piasek zapewnie spłynie.dodamjeszcze że nie przesiali piachu i są kamienie i różne śmieci które w piasku tkwiły. Pan Edek już nie pracuje na stadionie od chyba roku. nie chcieli go przyjąć za takie pieniądze co chciał, a dużo ich nie wymagał.
osobiście uważam że miasto robi wszystko żeby żadnej drużyny piłkarskiej w tym mieście nie było.

PostWysłany: Nie 3:49, 08 Mar 2009    Temat postu:

a może dało by się zwerbować kogoś z MOSIRu aby tu zajrzał na forum.
anonim
Piknik

Dołączył: 28 Lut 2009

PostWysłany: Nie 17:53, 08 Mar 2009    Temat postu:

i co to zmnieni?? oni wiedzą najlepiej jak zajmować się stadionem, utrzymaniem placów gry. szkoda mi słów i nerwów na ich opiekę i zajmowaniem się murawą.

PostWysłany: Czw 16:29, 19 Mar 2009    Temat postu:

Właśnie dowiedziałem się, że panowie z MOSiRu zajmujący się m.in. murawą stadionu odbyli specjalistyczne kursy z zakresu pielęgnacji i konserwacji płyty boiska. No jestem ciekaw, ile z tej teorii zostanie wykonane w praktyce.

Dzisiaj widziałem jak skrupulatnie wymierzali linie boiska, które na mecz z Omegą zostaną pomalowane ... specjalną białą farbą (jak na Barcelonie Laughing ). Będzie to pierwszy taki zabieg z murawą w historii Nadnarwianki Wink

Ponadto, do użytku zostały oddane nowe brameczki wraz z siatkami, które prezentują się dość efektownie (chyba wszyscy pamiętają jakie cyrki były zawsze przed meczem z wadliwym naciągiem tych siatek).

Już niebawem mecz u siebie z Omegą Kleszczów, zatem zobaczymy czy wcześniej krytykowane przez nas zabiegi z piaskiem coś dadzą.

PostWysłany: Czw 20:27, 19 Mar 2009    Temat postu:

Co do boiska to nie ma one prawa być w dobrym stanie. Pogoda nie sprzyja żeby było coś lepiej, a pewnie wystarczyły by 3 słoneczne dni i by na pewno był o niebo lepiej. Teraz wiadomo jak jest, wystarczy wejść na jakikolwiek nie obsrany trawnik, aby się przekonać jakie jest bagno. Najgorsze, że na meczu mnie nie będzie :/

PostWysłany: Sob 16:44, 21 Mar 2009    Temat postu:

a jednak ten piasek się do czegoś przydał Razz

PostWysłany: Czw 13:13, 04 Lut 2010    Temat postu:

anonim napisał:
a więc sprawa wygląda tak, że temat przeznaczenia 1% podatku jest ciągle kontynuowany, ale instytucja odpowiedzialna za możność dokonania takiej operacji musi projekt zatwierdzić. nie wiem dokładnie o jaką instytucje chodzi ale wiem że sprawa jest w toku. takowa instytucja nie zdążyła zatwierdzić należnych przepisów i jeszcze od tego roku nie można przepisać 1% podatku na taką instytucje jaka jest Nadnarwianka. prawie pewne jest że od następnego roku będzie możliwa taka opcja.

Jak ktoś z zarządu to zagląda to może jakoś się ustosunkować do tego ??

PostWysłany: Czw 14:29, 04 Lut 2010    Temat postu:

Pewnych rzeczy nie rozumię. Na stronach Tygodnika Pułtuskiego jest numer KRSu na który można przeznaczyć 1% podatku na MLKS Nadnarwianka.Czyżby to było nie aktualne?

PostWysłany: Czw 19:45, 04 Lut 2010    Temat postu:

kazik4762 napisał:

Zacytowana odpowiedź jest z przed roku. Czyli widać coś się zmieniło w TP jest taka informacja podana Shocked W końcu ktoś to ogarnął Cool Brawo.

PostWysłany: Pon 11:54, 08 Lut 2010    Temat postu:

tu wszystkie informacje co do Nadnarwianki jako Organizacji pożytku publicznego

PostWysłany: Śro 16:47, 24 Lut 2010    Temat postu:

Do rozpoczęcia rundy wiosennej zostało 19 dni .Mam pytanie:co zrobi MOSiR żeby przygotować na czas płytę boisko, bo na dzień dzisiejszy wygląda to fatalnie?

;

PostWysłany: Pią 6:15, 07 Maj 2010    Temat postu:

grycu szmato. Co ty na to ?

odp Razz

PostWysłany: Wto 8:33, 11 Maj 2010    Temat postu:

Mam pytanie do pana Józefa Gryca: dlaczego jest jeszcze w Zarządzie klubu po takich wypowiedziach do piłkarzy cytuję : po co trenujecie jak i tak spadniecie "te słowa wypowiedziane dyskryminują pana jako członka Zarządu a tłumaczenie że to był tylko żart jest nie prawdzie.

PostWysłany: Wto 20:16, 01 Cze 2010    Temat postu:

Mam pytanie do Zarządu- czy ktoś rozlicza pracę trenerską z młodzierzą? Mam na myśli pracę p.Gajkowskiego z trampkarzami, przecież ten gościu nie wygrał żadnego meczu ze swoja drużyną, a napina się jakby był najlepszym trenerem i w odczuciu sporej grupy ludzi poprostu się nie nadaje do pracy z młodzieżą.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny