PostWysłany: Sob 17:37, 12 Wrz 2015    Temat postu:

Wygrywamy 4-1 w plonsku co cieszy niewatpliwie

PostWysłany: Sob 17:34, 19 Wrz 2015    Temat postu:

kazik4762

Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 564

PostWysłany: Sob 14:53, 26 Wrz 2015    Temat postu:

mecz z Wieczfnią w drugiej połowie mógł się podobać ,zobaczyłem wreszcie drużynę z charakterem i grającą całkiem przyzwoitą piłkę- teraz czekam na przełom w meczach wyjazdowych
dylan_młodszy

Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 2726

PostWysłany: Nie 16:26, 27 Wrz 2015    Temat postu:

zgadza się, od 60. minuty naprawdę nieźle to wyglądało i to na tle chyba najlepszej drużyny z tych, które dotychczas gościły u nas w tym sezonie. teraz przed nami dwa bardzo ciężkie mecze - wyjazd do Nowego Miasta i u siebie z rozkręcającym się Żurominem.

PostWysłany: Sob 17:29, 03 Paź 2015    Temat postu:

kiedy wreszcie się przełamią i zaczną wygrywać na wyjazdach?
Invictus

Posty: 753

PostWysłany: Nie 12:20, 04 Paź 2015    Temat postu:

Celem na ten sezon jest utrzymanie wiec wystarczy aby u siebie wygywac nie ma co naciskac

Posty: 2726

PostWysłany: Nie 18:28, 04 Paź 2015    Temat postu:

Invictus napisał:
Celem na ten sezon jest utrzymanie

Bez jaj. Zarząd od czerwca mówił tylko i wyłącznie o awansie do IV ligi. Utrzymanie było celem ale na wiosnę w IV lidze. Oczywiście każdy widzi co się obecnie dzieje i na pewno jest nam bliżej do spadku jak do awansu ale myślę, że celem na teraz powinna być chociaż górna połowa tabeli.
Invictus

Posty: 753

PostWysłany: Nie 18:56, 04 Paź 2015    Temat postu:

Owszem w czerwcu byla taka gadka,ale pogadaj teraz z kims z zarzadu,dla mnie nie ma wiekszej roznicy czy zajmiemy 12 czy 3 miejsce

Posty: 2726

PostWysłany: Pon 6:30, 05 Paź 2015    Temat postu:

Wg mnie różnica jest i to bardzo duża. Na Nadnarwiankę chodzę od 2001 roku i takiego wkurwienia i zniechęcenia wśród kibiców nie było jeszcze nigdy jak teraz. Jak dostawaliśmy bęcki od Mławy, Ostrołęki czy Wyszkowa to nikt się specjalnie nie dziwił, wszak bili nas po prostu bogatsi, ale teraz, jak co mecz przegrywamy z kolejnymi wioskami, to ludziom faktycznie odechciewa się w ogóle chodzić na mecze. Wiadomo, że wiernych kibiców to nie rusza ale ilu ich jest? Jak tak dalej pójdzie to faktycznie na te mecze będzie chodzić maksymalnie 40 osób, z czego połowa to rodziny zawodników. Warto sponsorować drużynę na której mecze w tak dużym ośrodku (jak na okręg) praktycznie nikt nie przychodzi? Na miejscu potencjalnego sponsora wolałbym dać pieniądze na drużynę, która więcej ludzi przyciąga na swoje mecze. Niestety ale teraz jesteśmy świadkami chyba najgorszego roku w historii Nadnarwianki i koniecznie trzeba się odbić w roku następnym bo jeśli już teraz się oswajamy z seryjnym przegrywaniem w okręgówce to zaraz to nastąpi również w A Klasie. A jak tam polecimy to ten klub zostanie rozwiązany.

Ostatnio zmieniony przez dylan_młodszy dnia Pon 6:34, 05 Paź 2015, w całości zmieniany 1 raz
Invictus

Posty: 753

PostWysłany: Pon 12:58, 05 Paź 2015    Temat postu:

Najgorszy okres w nadnarwiance byl 3 lata temu jak klub mial zostac zlikwidowany

Ok ok troche przesadzilem,powiedzmy,ze celem jest miejsce ktore daje spokojne,utrzymanie,zeby nie bylo tak ze na 2 kolejki przed musimy drzec miejsce 10 jest zadawalajace

Posty: 2726

PostWysłany: Pon 18:46, 05 Paź 2015    Temat postu:

nieprecyzyjnie się wyraziłem. pisząc "najgorszy okres" miałem na myśli wyłącznie wyniki sportowe. organizacyjnie i finansowo oczywiście jest teraz w porządku Wink
Invictus

Posty: 753

PostWysłany: Sob 15:21, 10 Paź 2015    Temat postu:

Podobno za molede jest szykowany inny terener z ciechanowa,ale nie wiem ile w tym prawdy?moledy do wymiany po jesieni 11 miejsce w okregowce raczej zarzadu nie zadowala

Posty: 2726

PostWysłany: Sob 22:24, 10 Paź 2015    Temat postu:

No nie wiem czy znajdzie się jakikolwiek trener, który będzie chciał objąć Nadnarwiankę na 4 kolejki przed końcem rundy jesiennej. 7 porażek w 11 meczach to strasznie dużo a teraz przed nami dwa arcyważne mecze - z Żakiem i Żbikiem czyli ekipami co są w tym samym miejscu co my. Jeśli teraz nie zapunktujemy to kiedy? Sad
Invictus

Posty: 753

PostWysłany: Nie 13:27, 11 Paź 2015    Temat postu:

Nie no nie teraz oczywiscie,tylko po zakonczeniu rundy a z nasielskiem jak zremisujemy to bedzie sukces,moleda to nieporozumienie niech dogra 4 mecze i won
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nadnarwianka Pułtusk Strona Główna -> Nadnarwianka Pułtusk Wszystkie czasy w strefie GMT