Runda jesienna 2009/2010 (III liga)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

PostWysłany: Sob 18:33, 12 Wrz 2009    Temat postu:

Znowu porażka.Wydaje sie że Nadnarwianka podzieli los Łks Łomża.Sześć meczy pod rząd przegrać to już chyba czas na jakieś zmiany.Może trzeba zacząć grać juniorami, może trzeba zmienić trenera, może trzeba zmienić metody treningu,Ta sytuacja która jest obecnie jest jakaś chora.Władze klubu przed rozpoczęciem rundy jesiennej wiedziały dobrze jakich mamy zawodników i powinny zadbać o wzmocnienie drużyny,nie mam pojęcia co sobie wyobrażał trener. Panowie zZarządu to dla Was ostatni dzwonek żeby coś zrobić. Pułtuska piłka nożna w wykonaniu seniorów ma się ku upadkowi.

PostWysłany: Sob 21:19, 12 Wrz 2009    Temat postu:

Panowie nie martwcie się. Jeszcze mamy teoretyczne szanse nawet na awans Smile

PostWysłany: Nie 5:34, 13 Wrz 2009    Temat postu:

Nie ma co ironizować, sutacja naprawdę jest tragiczna.Nie zazdroszczę trenerom.Z tymi zawodnikami to były baty w okręgowce.Wydaje mi się że trzeba będzie budować drużynę od początku,żeby utrzymać się w III lidze. Trzeba paru zawodników pożegnać, nie chcę wymieniać nazwiskami ,ale prawie cała drużyna po za dwoma no może trzema zawodnikami nie ma poprostu umiejętności na tą klasę rozgrywek.

PostWysłany: Nie 7:06, 13 Wrz 2009    Temat postu:

Obawiam się, że ten zespół w tym skłądzie kadrowym stać na 2-3 wyskoki i urwanie komuś punktów. Także zdobędziemy 5 może 6 oczek. Chciałbym aby skończyło się na liczbie dwucyfrowej ale to by oznaczało pewnie wykorzystanie wszystkich realnych szans do końca rundy.

A poziom piłkarzy? Targówek gra lepiej, ciekawiej. Na pewno mamy dobrego bramkarza i przyzwoitą defensywę (3/4 piłkarzy), w pomocy to wygląda gorzej, a największą bolączką jest atak.
Trzeba cięzko trenować a może jakieś punkty wpadną w środę. Szczerze na to liczę, że ze Stalą wreszcie uczkniemy punkty i strzelimy coś.

PostWysłany: Nie 10:59, 13 Wrz 2009    Temat postu:

tu i treningi już chyba nie pomogę, chyba że trener Miłoszewski to Dżepetto i ożywi drewno.

PostWysłany: Śro 9:00, 16 Wrz 2009    Temat postu:

Jak nie dziś to kiedy?

Słowo na temat rywala. Gwiazdą Stali Niewiadów jest były mistrz Polski, ten o to Brazylijczyk - Sergio Batata.

PostWysłany: Śro 18:27, 16 Wrz 2009    Temat postu:

Globus napisał:
Jak nie dziś to kiedy?

No proszę bardzo Wink, a jak grał bo niestety nie było mnie nam meczu ?

PostWysłany: Śro 18:49, 16 Wrz 2009    Temat postu:

nie wyróżniał się w tym iście drewnianym meczu

PostWysłany: Śro 19:56, 16 Wrz 2009    Temat postu:

Dzisiejszy mecz pokazał w jakim jesteśmy szeregu.DNO piłkarskie.Brak jakiejkolwiek myśli taktycznej zero pomyślunku nic kompletnie nic.Po za dwoma strzałami z rzutów wolnych to kompletne zero.

PostWysłany: Śro 20:19, 16 Wrz 2009    Temat postu:

Poziom nie rzucał na kolana. Wiadomo. ALe w końcówce jakieś emocje były odczuwalne. Obydwie ekipy chciały bardzo wygrać i mieliśmy takie dziesięć minut ,,akcja za akcję", choć może bez klarownych sytuacji. Była walka, zaangażowanie, jak zwykle brakło nieco umiejętności.

PostWysłany: Czw 12:04, 17 Wrz 2009    Temat postu:

po pierwsze, nie można chłopakom zarzucić braku woli walki bo widać było, że starali się zdobyć premierowe trzy punkty.
niestety w dzisiejszych czasach samymi ambicjami meczy się nie wygrywa. potrzebna jest też dyscyplina taktyczna i umiejętności.
za cholere nie rozumiem, po co cały czas gramy długie piłki na napastników? rozumiem, że Mateusz Miłoszewski może lubić Gerarda Houlliera i jego myśl taktyczną, która właśnie sprowadzała się do zagrywania takich piłek ale tu w Pułtusku mamy innych wykonawców Confused
moim zdaniem, uwzględniając warunki fizyczne naszych napadziorów, powinniśmy próbować jak najwięcej gry po ziemii, piłeczki na dojście, czasem coś prostopadłego. czajenie się za rosłym obrońcą póki co nie przyniosło nam bramek Mad

PostWysłany: Czw 12:15, 17 Wrz 2009    Temat postu:

no tylko że nie ma komu grać tych prostopadłych piłeczek niestety, spójrz na nasz środek pola. Kiedy był Granek, a jeszcze wcześniej najlepszy zawodnik jakiego miała Nadnarwianka w ostatnich kilku(nastu?) latach, czyli Iwanowski to tak graliśmy. Co więcej mieliśmy napastników którzy do takich piłek się pokazywali, Janusiński, Dylewski. A teraz jest dupa, dodatkowo jak to wychodzi widzielismy wczoraj jak Fabian był z 10 razy na spalonym

PostWysłany: Czw 17:43, 17 Wrz 2009    Temat postu:

Pero(N) napisał:

Podpisuje się po tym. Dokładnie tak jest. Obecnie w drużynie nie ma żadnego zawodnika który na tym poziome rozgrywkowym potrafił by przyjąć piłkę, rozejrzeć się, pomyślec, celnie podać piłkę która uruchomi akcję i dalej wystawić się na pozycję i czy iść za akcją. Wcześniej był Granek, wspomniany Iwanowski jeszcze wcze miąchal czy nawet Salamon na którego tak dużo osób narzekało już pod koniec jego przygody z pierwszą drużyną Nadnarwianki, a prawda jest taka, że on może dużo nie biegał, ale zawsze wiedział co zrobic z piłką. Teraz brakuje takiej osoby i dlatego nie rozgrywamy piłki tylko idzie dzida do przodu Wink

Punkt jest. Myślę, że najgorsze już za nami i powoli jakoś wyciułamy te punkty i wyjdziemy ze strefy spadkowej, a zarząd i prezes zadbają o to aby na wiosnę ta drużyna wyglądała inaczej. Uważam też, że na zmianę trenera jest za wcześnie.

PostWysłany: Pią 10:42, 18 Wrz 2009    Temat postu:

PUNKT u siebie z głónym rywlaem do spadku rzeczywiście mega osiągnięcie zjazd będize a w 4 lidze też problem z utrzymaniem taka prawda
Piotrek524
Piknik

Dołączył: 25 Lip 2009

PostWysłany: Sob 17:00, 19 Wrz 2009    Temat postu:

Kolejna kompromitacja: UKS SMS Łódź 3-0 Nadnarwianka Pułtusk
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny