Runda jesienna 2009/2010 (III liga)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

PostWysłany: Nie 10:19, 04 Paź 2009    Temat postu:

Pero(N) napisał:
Inter Mediolan nie sięga nawet do kolan!

Nawet słynna Barcelona dziś Pułtuska nie pokona Cool
Kaizer

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Pią 12:03, 09 Paź 2009    Temat postu:

Jutro wszyscy idziemy na mecz i od pierwszego gwizdka jedziemy z dopingiem...... Trzymam kciuki na trenera i drużynę.... To bardzo ważne spotkanie - dla nas wszystkich.... Wierzę iż chłopaki udowodnią jutro, iż mają charakter oraz że Mariusz zasługuje na prowadzenie pierwszej druzyny .... Zyczę powodzenia i jestem z wami.... Very Happy Very Happy

PostWysłany: Pią 21:10, 09 Paź 2009    Temat postu:

http://www.zkswlokniarz.pl/news.php napisał:
Jutrzejsze spotkanie Nadnarwianki Pułtusk z Włókniarzem Zelów rozpocznie zmagania 11 kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Pierwszy raz w tym sezonie to Włókniarz jest faworytem meczu. Gospodarze wywalczyli do tej pory zaledwie dwa punkty strzelając w rozgrywkach tylko jedną bramkę, trzeba jednak pamiętać, że nasza ofensywa też nie należy do potentatów ligi. ZKS strzelił do tej pory zaledwie 5 goli i plasuje się w tej niechlubnej statystyce tuż za Nadnarwianką. Miejscowi jednak tanio skóry nie sprzedadzą , w ostatniej kolejce urwali punkty liderowi. Trzeba też pamiętać , że w drużynie ZKS zabraknie czołowych strzelców z zeszłego sezonu zarówno Marcin Przybył jak i Witold Sowała nadal leczą kontuzję, szykuję się również przemeblowanie w obronie na boisku nie zobaczymy stopera Chmieleckiego, który będzie pauzował za czwartą żółtą kartkę. Być może w związku z problemem kadrowym szansę dostaną rodowici zelowianie Pawełoszek i młody Malinowski kto wie okażę się już wkrótce.

Przybył i Sowała póki co w tym sezonie grają lipę, więc żadne to osłabienie. Uwaga naszych defensorów powinna skupić się na bezdyskusyjnie najlepszym piłkarzu Włókniarza - Jacku Berensztajnie, który z niejednego pieca chleb jadł.

www.tobet.com napisał:
Nadnarwianka - Włókniarz

1: 2,60 X: 3,00 2: 2,40

Naprzód piłkarze dziś ambicja Wam karze ... Twisted Evil

PostWysłany: Pią 21:54, 09 Paź 2009    Temat postu:

Ten mecz musimy wygrać

PostWysłany: Sob 14:59, 10 Paź 2009    Temat postu:

Współczuję trenerowi Malarzowi.Szkoda jego pracy i wysiłku Trenerze rzuć to pan bo ta drużyna doprowadzi Cię do choroby.Dzisiejszy mecz pokazał jakich mamy zawodników.Zero dosłowne zero. Ztych zawodników nawet najlepszy trener nic nie wyciągnie.

PostWysłany: Sob 20:56, 10 Paź 2009    Temat postu:

Czy jest w 3 lidze drużyna która w 11 meczach strzelila 1 bramkę? Jest to najsłapsza drużyna wszystkich trzecich lig, NADNARWIANKA PUŁTUSK. Żaden kibic NADNARWIANKI nie pamięta takigo zdarzenia.Jak można było dopuścić do takiej sytuacji? Winny całej sytuacji jest obecny ZARZĄD klubu i ;świetny trener Miłoszewski" Po odejściu trzech zawodników żeby nie umieć stworzyć drużyny na utrzymanie wtrzeciej lidze.Coś mi tu się widzi że to specjalna zagrywka ,żeby zniszczyć trzecią ligę w Pułtusku. Bo komu ona jest potrzebna? Słuchając tych wszystkich pseudodziałaczy zZArządu to szlag człowieka bierze.Niby wszyscy tacy zatroskani sytuacją wklubie a wskrytości się co nie którzy się cieszą.

PostWysłany: Sob 21:57, 10 Paź 2009    Temat postu:

kazik4762 napisał:

Ztych zawodników nawet najlepszy trener nic nie wyciągnie.

buhahahahahahahahahaha

ha

a co do meczu to dziadostwo jebane jak to nawiał ś.p Rejtner

PostWysłany: Sob 22:16, 10 Paź 2009    Temat postu:

dylan_młodszy napisał:

Rolling Eyes

PostWysłany: Nie 16:37, 11 Paź 2009    Temat postu:

Przegrana w meczu z Włókniarzem obciąża cała defensywę a w szczególności Zalewskiego i bramkarza.Na miejscu trenera w meczu z Pogonią Siedlce postawiłbym na Kurosza.
Purzyk

Dołączył: 12 Mar 2006

PostWysłany: Nie 17:03, 11 Paź 2009    Temat postu:

Ee tam nie narzekajcie, moglo byc zawsze gorzej! Trzeba wziac pod uwage ze gralismy z druzyna ktora jest wyzej od nas. Co oznacza trudny mecz i ciezko strzelic gola. Po analizie z Dylanem, jak wpadla jedyna dotad bramka dla Nadnarwianki, stwierdzam, ze mam dobra wiadomosc, potrafimy strzelac karne, trzeba je tylko umiec wywalczyc. Zreszta nie gramy tak zle na wyjazdach, Legia dotad strzelila rowniez na wyjezdzie 1 bramke i to z wolnego, wiec nie mamy powodu do wstydu.
Kaizer

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Nie 18:00, 11 Paź 2009    Temat postu:

Najwyższy czas zacząć śledzić rozgrywki okręgówki bo nieuchronnie tam zmierzamy....

Ostatnio zmieniony przez Kaizer dnia Nie 18:04, 11 Paź 2009, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 20:27, 11 Paź 2009    Temat postu:

Purzyk napisał:

Purzyk mistrz ironii Cool chyba lubisz Monte Phytona Wink

PostWysłany: Śro 16:46, 14 Paź 2009    Temat postu:

Panowie tak jest prawda! Trzeba zacząć budować zespół na 4 ligę. Nawet przyjmując najbardziej optymistyczną wersję tj że do końca rundy jesiennej zdobędziemy 9 punktów to będziemy mieli ich 11, na wiosnę trzeba by było ugrać z 32 punkty co jest mało prawdopodobne, chyba że szanowny Zarząd zrobi spektakularne transfery i zakupi całą nową drużynę,bo z tymi to mogą grać w A klasie.

PostWysłany: Sob 19:26, 17 Paź 2009    Temat postu:

Znowu przegrana. Cieszy strzelona bramka z karnego! Po maleńku trzeba podsumowywać [wynik] naszej drużyny.

PostWysłany: Sob 19:43, 17 Paź 2009    Temat postu:

niezłe jaja. 23 minuta na stadionie i spiker z ogromną satysfakcją mówi, że jest już 4:0. jeszcze nie było mi dane obejrzeć takiej żenady. po skutecznie wyegzekwowanym karnym mieliśmy okazję do strzelenie kolejnej bramy ale jak zwykle czegoś zabrakło.

szacun dla A. Elaka za podejście do nas - kibiców, przybicie piątki i lakoniczne lecz prawdziwe podsumowanie naszej gry
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny