Co u innych drużyn
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

barusek17

Dołączył: 22 Lip 2009

PostWysłany: Pią 13:23, 14 Sty 2011    Temat postu:

będą wyniki i frekwencja będzie... jak Nadnarwianka kiedyś była o krok od awansu do starej 3 ligi to przyszło wiele osób... z tego co czytalem na stronie Hutnika to oni sie szczycą tym gościem co wyniki przekręca

PostWysłany: Pią 13:55, 14 Sty 2011    Temat postu:

Jak będziemy na fali to na mecz przyjda kibice jedno- sezonowcy, a tacy to raczej nikomu nie potrzebni.

PostWysłany: Pią 14:48, 14 Sty 2011    Temat postu:

Panowie spokojnie. Dzisiaj jest walne, wybierany będzie prezes oraz czlonek Zarządu,może się dowiemy czy naprawdę p.Kaczmarczyk zrezygnował ze sponsorowania, jakie plany będzie miał nowy prezes iZarząd,a wtedy będzie można mówic o wynikach i frekwencji kibiców na meczach. Co do ewentualnej kary dla Hutnika to takowej pewnia nie będzie,ale prognozuję bardzo ciężko wiosnę dla Hutnika i myślę że będzie mu ciężko wygrywać mecze.

PostWysłany: Pią 18:45, 14 Sty 2011    Temat postu:

sukces rodzi wielu fanów. a kiedy się kończy to i część ludzi odchodzi... tak było, jest i będzie. na szczęście zasada ta ima się sympatyków a nie kibiców. prawdziwy kibic ma zdzierać gardło w trakcie najgłębszego kryzysu drużyny i mieć w dupie wyniki. ale nie bezwarunkowo! jeśli piłkarze nie dają z siebie maksa to zasługują na przekopę a nie doping Wink fajnie tak popisać ale skończmy to filozofowanie, bo to inna bajka Very Happy

PostWysłany: Wto 9:33, 25 Sty 2011    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

oto kogo testuje Iskra. Pamiętam go jak pykał w Płocku w ekstraklasie, a potem w Ostrołęce. Szkoda że do nas nie trafi stoper z tak niezłym cv.
MF

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Wto 10:09, 25 Sty 2011    Temat postu:

Pamiętam go jak śmigał w Narwi, bardzo solidny obrońca

PostWysłany: Wto 10:48, 25 Sty 2011    Temat postu:

już zanim kliknąłem w link wiedziałem o kogo będzie chodziło Cool niejednokrotnie zachwycaliśmy się jego interwencjami Wink

Ostatnio zmieniony przez dylan_młodszy dnia Wto 10:48, 25 Sty 2011, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Wto 14:14, 25 Sty 2011    Temat postu:

Zmiana trenera w Płońsku....

Mamy kolejną w tym sezonie zmianę na stanowisku trenera Tęczy 34 Płońsk. Wraz z rozpoczęciem przygotowań do rundy wiosennej zespół z Płońska wspólnie prowadzą koordynator ds. szkolenia płońskiej Tęczy, Andrzej Bujakowski oraz Robert Jadczak. Oznacza to, że za współpracę podziękowano Mariuszowi Rembowskiemu.
MF

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Czw 19:42, 03 Lut 2011    Temat postu:

Wydział Dyscypliny PZPN kontynuował postępowanie w sprawie łamania przez Andrzeja Blachę zakazu wykonywania zawodu trenera piłki nożnej. Na dzisiejszym posiedzeniu przesłuchano trzech zawodników grających obecnie w Hutniku Warszawa. Kolejne posiedzenie w tej sprawie wyznaczono na 3 marca.

Wydział Dyscypliny PZPN prowadzi ponadto postępowanie przeciwko Andrzejowi Blasze związane z czynami korupcyjnymi w klubach - Koronie Kielce, Motorze Lublin, Kolejarzu Stróże i Unii Janikowo. Prawdopodobnie orzeczenie w tej sprawie Wydział wyda na posiedzeniu 10 lutego.
barusek17

Dołączył: 22 Lip 2009

PostWysłany: Pon 14:58, 14 Lut 2011    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Nie 12:08, 01 Maj 2011    Temat postu:

Cytat:
Zmiana nazwy w Ciechanowie

W dniu 18 kwietnia odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu MKS Ciechanów.

Na spotkaniu jednogłośnie podjęto decyzję, że lokalny Browar Ciechan znany producent piwa w całej Polsce zostaje głównym sponsorem klubu!

Do nazwy klubu tym samym zostaje dodana nazwa sponsora. Barwy pozostają te same.

Oficjalnie Ciechan rocznie ma przeznaczyć duże większe pieniądze na klub niż Urząd Miasta.

Poniżej oficjalne stanowisko aktywnych kibiców w tym grupy "Młoda Wiara":

Nowa nazwa (jak również logo które ma wkrótce powstać) będzie bojkotowana przez Nas kibiców na meczach klubu i nie tylko. Na meczach dopingować będziemy MKS Ciechanów, żadne gadżety z inną nazwą kupowane nie będą (jeśli kiedykolwiek takowe wyjdą). Jedyna akceptowana nazwa dla nas w tej chwili to MKS Ciechanów, herb, który widać powyżej oraz barwy zielono-biało-czerwone. Ubolewamy jednocześnie, że nikt z Zarządu klubu nie próbował nawet spotkać się i przedyskutować z nami tego ważnego dla każdego kibica faktu. Historia i tradycja to dla Nas wartości najważniejsze. Stanowisko jest oficjalne.

Against modern football!!

PostWysłany: Wto 22:58, 10 Maj 2011    Temat postu:

Cytat:
Do dymisji podał się dotychczasowy trener Artur Salamon a wraz z nim z gry zrezygnowali Dariusz Wełna , Łukasz Golianek i Marcin Kucharczyk całej czwórce dziękujemy i życzymy powodzenia w nowym miejscu . Nowym trenerem Iskry został Włodzimierz Kownacki dobrze znany z boisk IV ligi . Ostatnio trener Kryształu Glinojeck . Zadanie z jakim musi zmierzyć się nowy szkoleniowiec jest bardzo trudne bo drużyna od lat nie miała tak złej passy . Atmosfera w drużynie oraz przygotowanie do rozgrywek również pozostawia wiele do życzenia . Drużynę zasilili wychowankowie Daniel Kacprzak , Dawid Naumowicz i Tomek Heromiński którzy z pewnością godnie zastąpią ubyłych zawodników .

PostWysłany: Śro 13:49, 20 Lip 2011    Temat postu:

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Pią 6:31, 07 Paź 2011    Temat postu:

Od 4 października nowym trenerem MKS Ciechanów został .... MARIUSZ MALARZ.
Gratuluję i życzę sukcesów ..
Ciekawie zapowiada sie najblizsza kolejka.... zdaje sie,że gramy z Ciechanowem ... Very Happy Smile

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Czw 13:23, 13 Paź 2011    Temat postu:

W sparingowym meczu rozegranym w Warszawie Legia wygrała z czwartoligową Tęczą 34 Płońsk 3-0 (0-0).
Bramki dla Legii zdobyli Maciej Rybus (2) oraz Danijel Ljuboja.
Można zagrać z Legią... ????
Można!

Evil or Very Mad