Co u innych drużyn
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

PostWysłany: Śro 15:03, 08 Sie 2012    Temat postu:

Cytat:
Oficjalnie: Hutnik Warszawa nie otrzymał licencji na grę w III lidze. Hutnik ma zbyt duży dług wobec ZUS-u. Zespół z Bielan na 99% rozgrywki rozpocznie od B klasy jako nowa spółka, tak by pozbyc się zadłużenia, które wygenerował stary zarząd.

Na 99,9% w miejsce Hutnika - Warta Sieradz.

widzę, że nie tylko u nas jest dobra padaczka

PostWysłany: Nie 16:09, 12 Sie 2012    Temat postu:

Cytat:
Tęcza 34 Płońsk wycofana z rozgrywek!!

Niestety, ale seniorska drużyna Tęczy 34 Płońsk przestaje istnieć. Władze klubu zdecydowały o wycofaniu naszego zespołu z Ligi Okręgowej i nie zgłoszeniu seniorów chociażby do rozgrywek B-klasy.

Powodem takiej decyzji jest bardzo zła sytuacja finansowa płońskiego klubu. Na chwilę obecną barwy Tęczy będą reprezentować wyłącznie grupy młodzieżowe. Jest to bardzo smutna wiadomość zarówno dla kibiców i zawodników "Tęczowych". Tak więc po 78 latach od założenia klubu, seniorska drużyna Tęczy znika z piłkarskiej mapy Polski.

PostWysłany: Śro 12:37, 15 Sie 2012    Temat postu:

"Hutnik, Tęcza, Pułtusk trzymajcie się - transparent takiej treści wywiesili fani Huraganu Wołomin."

PostWysłany: Śro 12:48, 15 Sie 2012    Temat postu:

dylan_młodszy napisał:

Jest jakaś fota ? na pejsie najlepiej
Pestek

Dołączył: 22 Maj 2006

PostWysłany: Śro 14:02, 15 Sie 2012    Temat postu:

barusek17

Dołączył: 22 Lip 2009

PostWysłany: Śro 18:28, 15 Sie 2012    Temat postu:

bardzo miło z ich strony

PostWysłany: Śro 19:36, 15 Sie 2012    Temat postu:

GKP Targówek - Sokół Aleksandrów Łódzki

PostWysłany: Śro 19:37, 15 Sie 2012    Temat postu:

a w tle wlepa zero tolerancji Wink

PostWysłany: Pią 14:42, 30 Lis 2012    Temat postu:

www.narewplus.pl napisał:
Co łączy Feyenoord Rotterdam, Ajax Amsterdam, PSV Eindhoven, Vitesse Arnhem i NEC Nijmegen? Na pewno kilka wspólnych elementów. Wszystkie są klubami z Holandii. Wszystkie grają w najwyższej klasie rozgrywkowej. Wszystkie znane są z pracy z młodzieżą. Tyle przychodzi na myśl od razu.

Kolejną wspólną cechą jest fakt, że do tych właśnie klubów (oraz kolejnych – do ustalenia) na tygodniowy staż trenerski udają się trener Narwi Marcin Roman i nasz były zawodnik Mariusz Sadłowski. Obecnie obydwaj są trenerami młodzieży w ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Wyjazd nie ogranicza się jednak do zdobywania wiedzy dotyczącej tylko pracy z młodzieżą.

- Ogólnie wyglądać to będzie tak, że do południa uczestniczyć będziemy w zajęciach drużyn seniorskich. Potem będą one omawiane z trenerami. Następnie po południu będziemy uczestniczyć w zajęciach grup młodzieżowych i również po zajęciach omawiać tematy i metodykę jednostek treningowych – powiedział oficjalnej stronie Akademii (www.apn.ostroleka.pl) trener Mariusz Sadłowski.
MF

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Pią 5:44, 21 Cze 2013    Temat postu:

O konferencji dot. reformy II i III ligi: "Mając na uwadze przyjęte przepisy, dotyczące zgłaszania nowych drużyn do rozgrywek, zarząd PZPN na wniosek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej zgodził się na dołączenie klubu MKS Polonia Warszawa do rozgrywek mazowieckiej ligi okręgowej w sezonie 2013/2014."

PostWysłany: Pią 18:09, 21 Cze 2013    Temat postu:

ale i tak grupa warszawska Razz

PostWysłany: Pią 20:45, 21 Cze 2013    Temat postu:

z KSP najprawdopodobniej zagra WKS Rząśnik, który wygrał A klasę Very Happy
MF

Dołączył: 28 Lis 2010

PostWysłany: Śro 8:41, 10 Lip 2013    Temat postu:

Mateusz Miłoszewski pozostanie trenerem Świtu

Trener drugoligowego Świtu Nowy Dwór Mazowiecki - Mateusz Miłoszewski przedłużył umowę z tym klubem. Podobnie uczynił kierownik drużyny i jednocześnie trener bramkarzy - Zbigniew Pocialik. Wszystkie te decyzje zapadły na walnym zebraniu ząrządu klubu z Nowego Dworu Mazowieckiego.

Mateusz Miłoszewski jest szkoleniowcem Świtu od 29 sierpnia ubiegłego roku, zastępując na tym stanowisku Tomasza Reginisa. Zbigniew Pocialik jest związany ze Świtem od dłuższego czasu, jednak nieprzerwanie swoją funkcję sprawuje od sezonu 2010/2011.

PostWysłany: Pon 14:00, 08 Wrz 2014    Temat postu:

http://www.zawkrzenskisport.pl/08092014/adam-fedoruk-trenerem-mlawianki/ napisał:
Adam Fedoruk został nowym szkoleniowcem Mławianki Mława. Były piłkarz m.in. warszawskiej Legii i Amiki Wronki zastąpił na tym stanowisku zdymisjonowanego po meczu z Błękitnymi Raciąż, Adama Kuligowskiego.

48-letni Fedoruk w czasie swojej kariery zawodniczej występował m.in. w barwach warszawskiej Legii, z którą świętował tytuł mistrza kraju, a następnie reprezentował zespół w Lidze Mistrzów. Na swoim koncie ma także 18 występów w kadrze Polski, w których zdobył jedną bramkę (w wygranym 3:2 spotkaniu przeciwko Węgrom).

Po zakończeniu kariery piłkarskiej w 2001 roku Adam Fedoruk powrócił do rodzinnego Elbląga i podjął pracę w Olimpii, której jest wychowankiem. Już po roku pracy awansował z drużyną z IV do III ligi oraz dotarł do 1/16 finału Pucharu Polski. Następny etap kariery to praca w pierwszoligowym Zagłębiu Lubin, jako specjalista ds. przygotowania technicznego, u boku pierwszego trenera lubinian. Następnie przeniósł się do Bełchatowa by jako asystent Rafała Ulatowskiego wspólnie prowadzić tamtejszy GKS . Razem z trenerem Ulatowskim opuścił klub w 2010 roku i przeniósł się do Cracovii. Po rozwiązaniu umowy z Cracovią, w grudniu 2010 roku podpisał umowę z swoim macierzystym klubem Olimpią Elbląg w którym pełnił funkcję trenera-koordynatora grup młodzieżowych. Od września 2013 do maja 2014 roku piastował stanowisko trenera w pierwszoligowej Miedzi Legnica.

Adam Fedoruk na ławce trenerskiej Mławianki zadebiutuje w najbliższą środę w meczu derbowym przeciwko Koronie Szydłowo.

Ostatnio zmieniony przez dylan_młodszy dnia Pon 14:01, 08 Wrz 2014, w całości zmieniany 2 razy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4