Co u innych drużyn
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

PostWysłany: Śro 10:26, 01 Wrz 2010    Temat postu: Co u innych drużyn

Wzorem lat ubiegłych rozpoczynam nowy temat. Zamieszczamy w nim informacje dotyczące druzyn z IV ligi grupy północnej.

Ostatnio zmieniony przez Kaizer dnia Śro 10:31, 01 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Śro 10:30, 01 Wrz 2010    Temat postu:

Tęcza 34 Płońsk bez trenera.

Anatolij Krawczuk, trener pierwszego zespołu Tęczy, zrezygnował wczoraj z pełnionej przez siebie funkcji. Jak podaje oficjalna strona klubu powodem rezygnacji są względy rodzinne, które zmuszają Krawczuka do powrotu na Ukrainę. Ukrainiec prowadził Tęczę od maja obecnego roku i pod jego wodzą "Tęczowi" w sezonie 2009/2010 zwyciężali trzykrotnie (jeden mecz wygrany walkower) i również trzykrotnie schodzili jako przegrani. W obecnym sezonie pod wodzą Krawczuka Tęcza w trzech spotkania raz zdobyła komplet punktów.

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Śro 10:33, 01 Wrz 2010    Temat postu:

Trener Victorii rezygnuje.

Po nieudanym początku sezonu drużyny Victorii Sulejówek z funkcji trenera pierwszego zespołu ustępuje Paweł Miąszkiewicz. Rezygnacja została przez działaczy klubu przyjęta. Victoria po trzech kolejkach IV ligi z zerową zdobyczą punktową zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Miąszkiewicz prowadził zawodników z Sulejówka od początku 2008 roku. Victoria pod jego wodzą notowała niezłe wyniki zajmując w sezonie 2009/2010 siódme miejsce w tabeli i również siódme miejsce w sezonie 2008/2009. Paweł Miąszkiewicz nie odchodzi jednak całkowicie z klubu ponieważ teraz zajmie się drużyną młodzieżową Victorii, rocznikiem '92. Wkrótce władze Victorii podadzą nazwisko nowego trenera seniorów.

źródło: victoriasulejowek.pl

Ostatnio zmieniony przez Kaizer dnia Śro 10:34, 01 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Śro 10:58, 01 Wrz 2010    Temat postu:

Nasz najbliższy przeciwnik - ISKRA Krasne - tuż przed zamknięciem okna transferowego wzmocniła się pozyskujac nowego napastnika - ukraińca Vitalija Savchenko, grającego wcześniej w drużynie FC Kaspij. Piłkarz imponuje warunkami fizycznymi (2 metry wzrostu). Wcześniej przymierzany był do gry w druzynie Tęczy Płońsk.

Ostatnio zmieniony przez Kaizer dnia Śro 10:59, 01 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Śro 14:52, 01 Wrz 2010    Temat postu: Re: Co u innych druzyn - IV liga.

Kaizer napisał:

Trzeba było poprzedni temat kontynuować. Spoko był Wink

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Czw 6:34, 02 Wrz 2010    Temat postu: Re: Co u innych druzyn - IV liga.

Dzięki.... Very Happy Very Happy Rozpoczynając ten temat podejmuję także próbę reanimac ji tego forum .... które powoli zamiera Sad Sad Mam nadzieję na wsparcie ze strony innych.... Laughing

Ostatnio zmieniony przez Kaizer dnia Czw 6:34, 02 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Pią 13:23, 03 Wrz 2010    Temat postu:

Nowym trenerem Victorii Sulejówek został bardzo dobrze nam znany......... STEFAN LISZEWSKI Very Happy Embarassed Evil or Very Mad Confused Shocked

Ostatnio zmieniony przez Kaizer dnia Pią 13:24, 03 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Wto 12:43, 07 Wrz 2010    Temat postu:

Mariusz Rembowski nowym trenerem Tęczy.

PS. Powodzenia Mariusz ! Trzymam kciuki aby Ci sie powiodło... Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Kaizer dnia Wto 12:44, 07 Wrz 2010, w całości zmieniany 1 raz

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Czw 9:18, 09 Wrz 2010    Temat postu:

Bardzo szybko, bo już na drugiej rundzie Pucharu Polski płockiego OZPN-u zakończyli swój udział piłkarze Kasztelana Sierpc. W rozegranym wczoraj spotkaniu w Cieszewie miejscowy Wicher (grający w lidze okręgowej) pokonał drużynę piwoszy 4:2

PostWysłany: Czw 10:40, 09 Wrz 2010    Temat postu:

Kaizer napisał:
Mariusz Rembowski nowym trenerem Tęczy.

PS. Powodzenia Mariusz ! Trzymam kciuki aby Ci sie powiodło... Very Happy

swoją drogą wiadomo dlaczego już nie gra? Chyba że został grającym trenerem? Bo w sumie w grudniu skończ dopiero 32 lata, jeszcze trochę mógłby pokopać. Nie ukrywam że sporym sentymentem darzę tego piłkarza, stąd dopytuję Wink

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Czw 13:11, 09 Wrz 2010    Temat postu:

Z tego co wiem to względy zdrowotne zdecydowały o zakończeniu kariery piłkarskiej przez Mariusza. Zgadzam się też z opinią, iż Mariusz był jednym z lepszych piłkarzy którzy w ostatnich latach grali w Nadnarwiance i przez to był zawodnikiem który w bardzo dużym stopniu miał wpływ na "oblicze" Nadnarwianki. Dobrze go wspominam, szanuję za to co dla nas zrobił. Praca trenera to nowe dla niego wyzwanie – mam nadzieję i tego mu życzę iż odniesie na tym polu sukces..... Very Happy

Dołączył: 23 Sie 2006

PostWysłany: Pią 13:04, 24 Wrz 2010    Temat postu:

Pochodzący z Olsztyna - 62-letni Mieczysław Bania został nowym trenerem MKS-u Ciechanów. Zastąpił on na tym stanowisku Roberta Romanowskiego, który od stycznia 2009 był szkoleniowcem MKS-u.

Karuzela trenerska kręci się w najlepsze....

PostWysłany: Czw 14:52, 18 Lis 2010    Temat postu:

Ciekawostka ..... Idea Idea

Kanał nSport dotarł do kompromitujących materiałów odsłaniających kulisy kolejnego skandalu w polskiej piłce. Oskarżony o ustawianie meczów piłkarskich trener Andrzej B. jest wciąż bezkarny. "Mały Fryzjer" prowadzi drużynę piłkarską, pomimo zakazu wykonywania zawodu. Szczegóły i kulisy działalności jednego z głównych bohaterów afery korupcyjnej już dziś, o godzinie 21 w stacji nSport.

Już w czwartek 18 listopada w Magazynie Reportażu Sportowego "eMeReS Ekstra" reportaż "Powrót Małego Fryzjera". Początek o godzinie 21 w kanale nSport.

PostWysłany: Pią 7:52, 19 Lis 2010    Temat postu:

Chodzi oczywiście o Andrzeja B. ..... często przebywającego na meczach Hutnika Warszawa

PostWysłany: Pią 15:09, 19 Lis 2010    Temat postu:

np. był w Pułtusku. Oficjalnie jako kierowca ??
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny